Väggfäste för platt-TV, 30-63", extra bred
| 200 kr | |
| Antal kvar: | Fler än 10 |
| Köphistorik: | 1 (Visa historik) |
| Frakt: | 69 kr via (inom Sverige) DHL i samarbete med Tradera erbjuder en integrerad fraktlösning där du som köpare kan spåra ditt paket och se status under hela leveransprocessen |
| Skick: | Nytt / Oanvänt |


Om säljaren
|
|
|||||||||||||||||


Säljaren accepterar endast köpare inom Sverige. Detta objekt säljs endast till fast pris. För att köpa objektet, klicka på "Köp nu" ovan. OBS! Alla köp är bindande.
Väggfäste för platt-TV, 30-63", Max 75kg
Stort och rejält väggfäste, som klarar av att bära din TV. (Tänk bara på att fästa det i väggen ordentligt).
Klarar ALLA på marknaden förekommande TV-apparater i storleken 30-63" och som väger max 75kg
Total bredd på fästet är 910mm (kan se lite fult ut om inte TV:n är bredare) och höjden är 480mm.
Kan tiltas upp till 10 grader.
Bygger ut 76mm från väggen i otiltat läge.
Levereras till dig tillsammans med skruvar och instruktion på svenska hur man monterar det. Stöter du på problem har tillverkaren ett 020-nummer där svensk personal hjälper dig till rätta.
Läs gärna "det finstilta" nedan om bl.a. frakt, betalning och leverans.

Om oss:
Parvelito är ett familjeföretag med lång erfarenhet av att sälja saker både som egen företagare och som anställd i större företag. Sedan hösten 2008 finns vi på Tradera. Det skall vara enkelt att handla sina saker av oss.
Fraktvillkor:
I fraktkostnaden ingår en mindre expeditionsavgift för bl.a. emballage. Inga andra kostnader utöver angiven fraktkostnad tillkommer.
Vi samfraktar gärna!
Frakt debiteras då enligt principen att du betalar full frakt för den sak vars fraktkostnad är dyrast.
Efterföljande objekt debiteras med 10kr/st i frakt.
Exempel 1: Du köper två varor som har angiven fraktkostnad 29kr. Du betalar 29+10kr = 39kr i fraktkostnad istället för 29+29kr.
Exempel 2: Du köper fyra varor. En med 39kr i frakt, två med 29kr i frakt och en med 19kr i frakt. Du betalar 39+10+10+10kr=69kr i fraktkostnad istället för 116kr.
Om någon produkt av dem du köper har DHL som angivet fraktsätt så sänds hela beställningen med DHL. Har alla Posten som angivet fraktsätt så sänds hela beställningen med Posten.
Vi använder Posten och DHL som partners för att skicka våra varor till dig.
Man kan inte hämta saker hos oss.
Betalningsvillkor:
Betalning sker i förskott och emotses inom sju dagar via Payson eller till vårt bankgiro.
Vi undanber oss betalning med pengar eller ostämplade frimärken i brev.
Du får alltid fullständiga betalningsinstruktioner av oss dels i Traderas vinnarmail, dels i ett separat mail från oss.
Köptrygghet:
Parvelito är ett svenskt aktiebolag som betalar moms, arbetsgivaravgifter och företagsskatt i Sverige, och bidrar till den svenska välfärden. Du som kund omfattas av den svenska konsumentköplagen och distansavtalslagen vilket ger dig en stor trygghet. Du får momsspecificerad faktura så att även småföretagare kan handla av oss utan problem.
Frågor eller funderingar?
Maila oss så får du snabbt svar.











