*NYA* skit snygga ONLY stretch jeans stl 32/32,(XS)läs mått - Denna annons är avslutad
| Se säljarens övriga auktioner |
| Nästan oanvända Acne jeans stl 25/32 supersnygga! |
65 SEK (1)
|
1 minuter |
| Lee jeans |
50 SEK (0)
|
1 tim 29 min |
| LEE Jeans barn storlek |
50 SEK (1)
|
1 tim 44 min |
| Jeans ONLY NYA |
96 SEK (15)
|
2 tim 26 min |
| Se fler objekt i kategorin Waist/midja 24-25 tum |
*NYA* skit snygga ONLY stretch jeans stl 32/32,(XS)läs mått
Besök: 335
| Högsta bud: | 79 kr |
| Utropspris: | 79 kr |
| Högste budgivare: | lilly2008(67) |
| Antal bud: | 1 (Budhistorik) |
| Starttid: | 16 okt 12:48 |
| Sluttid: | Avslutad (24 okt 12:48) |
| Frakt: | Ej angivet |


Om säljaren
|
|
||||||||||||||||


Avslutad auktion
anv 1 gång
midjemått mätt tvärs över ca 35-36 cm man kan knäppa dom så de antingen är 35 eller 36cm
innerbenslängden är ca 81cm
en bild säger mer än 1000 ord
samfraktar inom 3 dagar
se gärna mina övreiga auktioner, massor med utrop 1:-
har du -0 i betyg så vill jag gärna att du hör av dig innan du budar.
Eftersom att jag har så mycket kläder hela tiden så kan det vara lätt att missa nån liten fläck eller dyl.
Men jag granskar dom noga innan jag lägger upp dom och skriver i auktionen om jag kunnat se nått fel...
Om dåligt skick/fel på nått plagg eller annat syns så skriver jag ej det i auktionsbeskrivningen. en bild säger ju ändå mer än 1000 ord =)
brukar skriva snygg, söt, tuff m.m i rubrikerna på kläderna, men detta har inget med skicket att göra.
Har jätte mycket auktioner hela tiden så om jag skulle sitta och packa allting i påsar som jag måste tejpa ihop så skulle det ta en faslig tid, blir därför tvungen att ta lite betalt för vadderade kuvert ibland.
Postar på tis o torsdagar, försöker hinna skicka lite varje dag men ibland går det ej. Jag har tyvärr inte heller tid att maila då jag skickat paketen
Jag vill ha betalt på mitt SEB konto eller plusgiro konto inom tre dagar efter att jag skickat vinnarmail, vill ni vänta med betalningen lite extra eller så så får ni höra av er och meddela mig det.
Om det är något ni ej är nöjda med efter leverans så vill jag att ni hör av er så att vi kan lösa det på bästa sätt. det är alltid bäst att ordna det hela på ett bra sätt istället för att dra in en massa negativa betyg.
Är ni ej nöjda med varan så kan ni skicka tillbaka den och då få pengarna tillbaka för den men ni får stå för frakt kostnaderna.
Jag kan ej ta ansvar för postens slarv.
har katt
så ja... det var väll det viktigaste tror jag. har ni frågor eller något så bara maila.
MINA BILDER ÄR ABSOLUT FÖRBJUDNA ATT ANVÄNDA/SPARA!!!
Lycka till med budgivningen ;-)
![]() |
| Fraktalternativ | ||
| ||
| Betalningsalternativ | ||
| ||












