| Frakt: | 29 kr (Annat fraktsätt) |
| Antal kvar: | Fler än 10 st |
| Objektets skick: | Nytt / Oanvänt |
Är du ofta trött när du kör bil, eller pendlar du fram och tillbaka till jobbet? Denna pryl kan vara din räddning om du sommnar framför ratten.
Börjar man känna sig lite trött eller om man vet att det är långt kvar tills man är hemma, kan man enkelt plocka fram Driver Alarm och hänga på örat. Så fort man nickar till eller rör huvudet hastigt, ger den ifrån sig ett starkt pip och förhoppningsvis vaknar man till av oljudet.
Driver Alarm är utrustad med en stark LED-lampa som även kan vara ett bra hjälpmedel, om man letar efter något i bilen.
Funktioner:
Vi ifrånsäger oss allt ansvar om denna produkt hjälper dig att vara vaken eller inte. Observera att detta endast är ett hjälpmedel, och att man bör alltid avstå från bilkörning om man är trött.
Levereras i förpackning