Promise SANLink2 mediakonverterare, 2xThunderbolt till 2x10G SFP+, sv

37 besökare

5 149 kr

  • Frakt
    • Annat fraktsätt (59 kr)
    Mer info
  • Skick
    Ny
  • Betalning
    • Klarna - Betala med kort, faktura eller via internetbank
    • Paypal
    • Plusgiro/Bankgiro
    Betalningsvillkor
  • Lagerstatus
    5 st
  • Om säljaren

Beskrivning

Promise SANLink2 mediakonverterare, 2xThunderbolt till 2x10G SFP+, sv

Anslut din Thunderbolt-utrustade dator till ett nätverk över 100 meter bort. SANLink2 gör det möjligt att ansluta en Windows eller Mac-dator till ett nätverk via fiberoptik.

2xThunderbolt2 portar.
2x10G SFP+ portar.

Protokoll: IEEE 802.3ak 10G Copper Twinaxial, IEEE 802.3ae 10G Optical, SFF-8431 rev 4.1 10G SFP+.

SANLink2 (SFP+), nätadapter, Thunderbolt-kabel och snabbstartsguide ingår i förpackningen.

Mått(BxDxH): 91,4x162x45mm.

## Frakt ##
Ni betalar endast en fraktkostnad. Den som är den högsta av produkterna ni köper. Leveranstiden kan vara upp till en vecka (medel 2-3 dagar) beroende på produkt så kontrollera gärna leveranstiden med oss om det är brådskande.

## Öppet köp ##
Ni har 14 dagars öppet köp. Ni får testa och använda produkten. Vi kan göra ett avdrag på priset om produkten är märkbart använd eller smutsig. Returen skall vara hos oss inom 14 dagar from ni hämtat ut pordukten.

PROM-231 Se hela beskrivningen

Mer från samma butik

  1. -0%

    HP 2920 2-port 10GbE SFP+ Module

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 3 139 kr 3 139 kr
    2. +44 kr frakt
  2. -0%

    D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 5 069 kr 5 069 kr
    2. +29 kr frakt
  3. -0%

    DELTACO SFP BIDI-TX1490/RX1310,10km,LC

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 649 kr 649 kr
    2. +29 kr frakt
  4. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 539 kr 539 kr
    2. +29 kr frakt
  5. -0%

    DELTACO SFP+ 10GBASE-LR, LC, 1310nm 10Km, Single-mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 2 249 kr 2 249 kr
    2. +22 kr frakt
  6. -0%

    D-Link 1M SFP+ Direct Attach Stacking Cable

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 1 439 kr 1 439 kr
    2. +29 kr frakt
  7. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 309 kr 309 kr
    2. +29 kr frakt
  8. -0%

    DELTACO SFP+ Transceiver, 10GBASE-LRMM, 1310nm, 220m, MMF, OM1

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 1 089 kr 1 089 kr
    2. +22 kr frakt
    1. 1 889 kr 1 889 kr
    2. +39 kr frakt
    1. 379 kr 379 kr
    2. +39 kr frakt
  9. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 369 kr 369 kr
    2. +22 kr frakt
  10. -0%

    D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 789 kr 789 kr
    2. +29 kr frakt

Mer från samma kategori

  1. -0%

    Volktek, chassie för 12st mediakonverterare

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 4 269 kr 4 269 kr
    2. +69 kr frakt
  2. -0%

    D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 5 069 kr 5 069 kr
    2. +29 kr frakt
  3. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 539 kr 539 kr
    2. +29 kr frakt
  4. -0%

    DELTACO SFP+ 10GBASE-LR, LC, 1310nm 10Km, Single-mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 2 249 kr 2 249 kr
    2. +22 kr frakt
  5. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 369 kr 369 kr
    2. +22 kr frakt
  6. -0%

    D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 789 kr 789 kr
    2. +29 kr frakt
  7. -0%

    DELTACO SFP 100BASE-ZX, 1550nm, 80 km, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 1 029 kr 1 029 kr
    2. +29 kr frakt
  8. -0%

    DELTACO SFP+ 10GBASE-ZR, 1550nm, 80KM, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 18 979 kr 18 979 kr
    2. +29 kr frakt
  9. -0%

    DELTACO SFP 1000BASE-LX, 1310nm, 10km, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 339 kr 339 kr
    2. +29 kr frakt
  10. -0%

    DELTACO SFP 1000BASE-LX50, 1550nm, 50km, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 1 029 kr 1 029 kr
    2. +29 kr frakt
  11. -0%

    DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, LC, 1490tx/1310rx, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 649 kr 649 kr
    2. +29 kr frakt
  12. -0%

    DELTACO SFP+ 10GBASE-ER, 1550nm, 40km, Single-Mode, Transceiver

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 7 819 kr 7 819 kr
    2. +29 kr frakt