Fint skick. Svensk utgåva. Köpfilm. DVD.
Betalning inom fem dagar till Swedbank.
Action från 2002 av Phil Alden Robinson med Ben Affleck och Morgan Freeman.
Ben Affleck är redo för action i rollen som CIA-agenten Jack Ryan i detta spännande actionäventyr baserat på bästsäljaren av Tom Clancy.
USA:s farhågor från Kalla kriget blossar upp på nytt när Rysslands president dör och efterföljs av en man med ett mystiskt förflutet. Spänningarna mellan öst och väst eskalerar när CIA misstänker att avhoppade ryska vetenskapsmän utvecklar nya kärnvapen. Jack Ryan kallas in av CIA-chefen William Cabot (Morgan Freeman) för att följa ett farofyllt spår som leder till en chockerande slutsats: terrorister planerar att framkalla ett krig mellan USA och Ryssland genom att spränga en atombomb under en stor fotbollsmatch.
"The sum of all fears" är en av årets mest explosiva filmer med James Cromwell och Liev Schreiber i två av birollerna.
Se gärna mina övriga annonser på Tradera************************************************************************************
Ta gärna en titt på mina övriga auktioner!
Fraktkostnad för en vanlig DVD-utgåva (inkl bubbelpåse eller liknande):
1 film 24:-, 2 filmer 29:-, 3-5 filmer 44:-, 6-10 filmer 59:- , 11 eller flera 79:-. Andra frakter gäller för t.ex boxar, större samlingar och köp av flera filmer i små pappfodral.
Alla filmer är begagnade om inte t.ex inplastad står angivet. Jag är noga med skicket och skickbedömningen delas in i Fint, Bra och Gott. De två första håller båda hög klass där Fint är närmast nyskick. Gott skick är mer synligt begagnat, men det rör sig fortfarande om normalt slitage som inte ska påverka uppspelningen.
Skickas normalt som brev via Posten, önskas t.ex REK tillkommer den kostnaden.
.
************************************************************************************
Säljaren
perlins
ansvarar för att beskrivningen av objektet är korrekt.