Beskrivning

Lamdasond, främre. Denna är ett felköp pga att jag inte kontrollerade artikelnummer ordenligt. Gör inte samma misstag som mig. Jag har ej öppet köp.

Denna vara är helt ny. Provad i bilen och fick felkod direkt, därför lite smutig/sotig. Efter att jag bytte till rätt lamdasond försvann felkoderna så felet var att min gamla var trasig och denna jag säljer var felaktig.

Nypris: 1104kr
https://www.trodo.se/lambdasond-fae-75660

Längd[mm] 600
Antal stickkontakter 4
Tillverkare FAE
Placering Fram

Bilar:

VOLVO S60 II (134) (10-19)
VOLVO S80 II (124) (06-16)
VOLVO S90 II (234) (16-0)
VOLVO V40 Cross Country (526) (12-19)
VOLVO V40 Hatchback (525) (12-19)
VOLVO V60 I (155) (10-18)
VOLVO V60 II (225) (18-0)
VOLVO V70 III (135) (07-16)
VOLVO V90 II Cross Country (236) (16-0)
VOLVO V90 II Estate (235) (16-0)
VOLVO XC40 (536) (17-0)
VOLVO XC60 I SUV (156) (08-17)
VOLVO XC60 II (246) (17-0)
VOLVO XC70 II (136) (07-16)
VOLVO XC90 II (256) (14-0)

Original numbers:

Volvo 30731939
Volvo 31293686
Volvo 30751797
Volvo 8627599
Volvo 31370666
Volvo 31422419
Volvo 31431005
Volvo 30651723
Volvo 9125583
Volvo 9202309
Volvo 9497252
Jaguar C2P16396
Volvo 31422059
Volvo 31319385
Volvo 9454595
Volvo 31380995
Volvo 31480460
Volvo 31370197
Volvo 92023092

För att vara säker på att detta är rätt del du behöver till din bil rekommenderas att du jämför med den delen du nu byter ut, alternativt frågar någon som vet. Jag har ej öppet köp.

Den varan du ser på bilderna är den som du bjuder på, ser du inga andra delar (skruvar etc.) så följer inte dessa med.

Jag samfraktar gärna, men meddela mig om att du vill detta i så fall.

** International buyers are welcomed! Contact me for shipping quote! **

L:a

Objektnr 635 189 450

Visningar 148

Publicerad

AnmälSälj liknande

Mer från säljaren

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Andra gillar också

Fre 5 jul 19:25

Lambdasond, fram,MTE-Thomson 980940063, art Volvo 9497252, 30731939 mfl. v70,s80

Pris

720 kr
Annonsen är avslutad

kasiasthlm

Bromma, Sverige

4.8

kasiasthlm

Företag

Toppsäljare

223 omdömen