Beskrivning

4ml
Fick dem men osäker är de använt eller inte men ser nästantill fulla ut iaf :-) vet tyvärr inte har två en vanlig o en intense

Daisy av Marc Jacobs är en blommig och träig doft för kvinnor.

Detta är en pulverformig doft som öppnar upp med bländande noter av blodgrapefrukt och jordgubbar, följt av en bukett jasmin, gardenia och violetta på en bekväm bas av mysk, vit skog och vanilj. Daisy är en ren och oskyldig doft som kommer att fräscha upp din dag. Den levereras i den ikoniska tusensköna-formade flaskan, som kommer att vara ett elegant tillägg till din parfymkollektion!

Daisys omedelbara friskhet gör den till en stor doft för vardagligt bruk och ger dig en extra boost av energi. På grund av dess extraordinära framgång bland kvinnor i alla åldrar har Daisy följts av många andra utgåvor, inklusive Daisy Blush och Daisy Kiss.

Objektnr 683 699 723

Visningar 46

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

14 dagar

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Du kanske också gillar

Marc Jacobs, Daisy Eu so intense, 4ml

Slutar 28 jul 20:52

Ledande bud

129 kr

137 kr med köparskydd.

ChristinaWrba

Katrineholm, Sverige

5.0

ChristinaWrba

Verifierad

Toppsäljare

1 830 omdömen

Läs omdömen