Objektet har utgått.

Du kanske gillar någon av dessa?

  1. -0%

    TP-LINK TL-SG1005D nätverksswitch

    24HShop | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 179 kr 179 kr
    2. +29 kr frakt
  2. -0%

    TP-LINK AC750 Trådlös Dual Band Gigabit router

    24HShop | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 595 kr 595 kr
    2. +29 kr frakt
  3. -0%

    TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 599 kr 599 kr
    2. +49 kr frakt
  4. -0%

    TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 379 kr 379 kr
    2. +49 kr frakt
  5. -0%

    D-Link Portable HSPA+ 21 Mbps Router

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 649 kr 649 kr
    2. +39 kr frakt
  6. -0%

    TP-Link EAP110- Outdoor Access Point

    24HShop | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 749 kr 749 kr
    2. +29 kr frakt
  7. -0%

    TP-LINK, fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 469 kr 469 kr
    2. +49 kr frakt
  8. -0%

    TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 629 kr 629 kr
    2. +49 kr frakt
    1. 359 kr 359 kr
    2. +29 kr frakt
  9. -0%

    TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 399 kr 399 kr
    2. +49 kr frakt
  10. -0%

    TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 399 kr 399 kr
    2. +49 kr frakt
    1. 1 469 kr 1 469 kr
    2. +29 kr frakt

TP-LINK TL-WR940N - trådlös router

83 besökare

Annonsen är avslutad

299kr

  • Frakt
    • Posten (29 kr)
    Mer info
  • Skick
    Ny
  • Betalning
    • Klarna - Betala med kort, faktura eller via internetbank
    • Plusgiro/Bankgiro
  • Lagerstatus
    0 st
  • Om säljaren

Beskrivning

TP-LINK TL-WR940N - trådlös router

TP-Link trådlös router, 802.11b/g/n, 450Mbps, 4xRJ45 LAN 10/100, 1xRJ45 WAN 10/100, svart

TL-WR940N är en kombinerad fast och trådlös nätverksrouter som utformats speciellt för små företag och hemmakontor nätverkskrav. Med MIMO-teknik skapar TL-WR940N en exceptionell och avancerad trådlös prestanda, vilket gör den idealisk för strömmande HD-video, VoIP och onlinespel. Dessutom finns WPS med WPA2 kryptering, vilket förhindrar nätverket från externa intrång.

• 450Mbps
• 802.11b/g/n
• 1xRJ45 WAN. 10/100
• 4xRJ45 LAN, 10/100