DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, LC, 1490tx/1310rx, Single-Mode

113 besökare

599 kr

  • Frakt
    • Annat fraktsätt (29 kr)
    Mer info
  • Skick
    Ny
  • Betalning
    • Klarna - Betala med kort, faktura eller via internetbank
    • Paypal
    • Plusgiro/Bankgiro
    Betalningsvillkor
  • Lagerstatus
    7 st
  • Om säljaren

Beskrivning

DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, LC, 1490tx/1310rx, Single-Mode

- För Extreme Networks 10056

3 års garanti

## Frakt ##
Ni betalar endast en fraktkostnad. Den som är den högsta av produkterna ni köper. Leveranstiden kan vara upp till en vecka (medel 2-3 dagar) beroende på produkt så kontrollera gärna leveranstiden med oss om det är brådskande.

## Öppet köp ##
Ni har 14 dagars öppet köp. Ni får testa och använda produkten. Vi kan göra ett avdrag på priset om produkten är märkbart använd eller smutsig. Returen skall vara hos oss inom 14 dagar from ni hämtat ut pordukten.

SFP-E0005 Se hela beskrivningen

Mer från samma butik

  1. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 379 kr 379 kr
    2. +39 kr frakt
    1. 959 kr 959 kr
    2. +29 kr frakt
  2. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 80km, Single-Mode, DOM

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 569 kr 569 kr
    2. +29 kr frakt
  3. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 349 kr 349 kr
    2. +29 kr frakt
  4. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 319 kr 319 kr
    2. +29 kr frakt
  5. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 70Km, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 959 kr 959 kr
    2. +22 kr frakt
    1. 319 kr 319 kr
    2. +29 kr frakt
  6. -0%

    DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550TX/1310RX, 40km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 699 kr 699 kr
    2. +29 kr frakt
  7. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 349 kr 349 kr
    2. +22 kr frakt
  8. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 289 kr 289 kr
    2. +29 kr frakt
  9. -0%

    DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 319 kr 319 kr
    2. +29 kr frakt
    1. 599 kr 599 kr
    2. +29 kr frakt

Mer från samma kategori

  1. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 319 kr 319 kr
    2. +29 kr frakt
    1. 319 kr 319 kr
    2. +29 kr frakt
  2. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 349 kr 349 kr
    2. +22 kr frakt
  3. -0%

    DELTACO SFP 1000BASE-LX, 1310nm, 10km, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 319 kr 319 kr
    2. +29 kr frakt
  4. -0%

    DELTACO SFP 1000BASE-LX50, 1550nm, 50km, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 959 kr 959 kr
    2. +29 kr frakt
  5. -0%

    DELTACO SFP+ 10GBASE-LR, LC, 1310nm 10Km, Single-mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 2 099 kr 2 099 kr
    2. +22 kr frakt
  6. -0%

    D-Link 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15km)

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 819 kr 819 kr
    2. +29 kr frakt
  7. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 509 kr 509 kr
    2. +29 kr frakt
  8. -0%

    D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 1 239 kr 1 239 kr
    2. +29 kr frakt
  9. -0%

    DELTACO SFP+ 10GBASE-ZR, 1550nm, 80KM, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 7 249 kr 7 249 kr
    2. +29 kr frakt
  10. -0%

    DELTACO SFP 100BASE-ZX, 1550nm, 80 km, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 569 kr 569 kr
    2. +29 kr frakt
  11. -0%

    D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 889 kr 889 kr
    2. +29 kr frakt