TP-LINK PoE-kit, 48V in, 5/9/12V ut, RJ45, sändare/mottagare, vit/svar

53 besökare

369 kr

  • Frakt
    • Annat fraktsätt (49 kr)
    Mer info
  • Skick
    Ny
  • Betalning
    • Klarna - Betala med kort, faktura eller via internetbank
    • Paypal
    • Plusgiro/Bankgiro
    Betalningsvillkor
  • Lagerstatus
    Fler än 10 st
  • Om säljaren

Beskrivning

TP-LINK PoE-kit, 48V in, 5/9/12V ut, RJ45, sändare/mottagare, vit/svar

Gör det möjligt att skicka ström över nätverkskablar till enheter som t.ex. övervakningskameror, accesspunkter.
Mått(BxDxH): 52x81x24mm.

## Frakt ##
Ni betalar endast en fraktkostnad. Den som är den högsta av produkterna ni köper. Leveranstiden kan vara upp till en vecka (medel 2-3 dagar) beroende på produkt så kontrollera gärna leveranstiden med oss om det är brådskande.

## Öppet köp ##
Ni har 14 dagars öppet köp. Ni får testa och använda produkten. Vi kan göra ett avdrag på priset om produkten är märkbart använd eller smutsig. Returen skall vara hos oss inom 14 dagar from ni hämtat ut pordukten.

TL-POE200 Se hela beskrivningen

Mer från samma butik

  1. -0%

    TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 599 kr 599 kr
    2. +49 kr frakt
  2. -0%

    TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 379 kr 379 kr
    2. +49 kr frakt
    1. 349 kr 349 kr
    2. +39 kr frakt
  3. -0%

    TP-Link Trådlös accesspunkt, 300Mbps 2,4Ghz 1xGBLAN, PoE

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 359 kr 359 kr
    2. +59 kr frakt
  4. -0%

    TP-LINK, nätverksswitch, 5-ports 10/100/1000Mbps, RJ45, metall

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 309 kr 309 kr
    2. +39 kr frakt
    1. 449 kr 449 kr
    2. +55 kr frakt
  5. -0%

    TP-LINK nätverksswitch, 16-ports, 10/100 Mbps, RJ45, 19"

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 449 kr 449 kr
    2. +69 kr frakt
  6. -0%

    TP-LINK nätverksswitch, 24-ports, 10/100 Mbps, RJ45, 19"

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 629 kr 629 kr
    2. +69 kr frakt
    1. 1 739 kr 1 739 kr
    2. +69 kr frakt
  7. -0%

    TP-LINK, nätverksswitch, 5-ports 10/100/1000Mbps, RJ45

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 229 kr 229 kr
    2. +59 kr frakt
  8. -0%

    TP-LINK nätverksswitch, 5-ports, 10/100 Mbps, RJ45

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 119 kr 119 kr
    2. +49 kr frakt
  9. -0%

    TP-Link nätverksswitch 5x10/100/1000Mbps RJ45, VLAN, QoS, IGMP

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 389 kr 389 kr
    2. +44 kr frakt

Mer från samma kategori

  1. -0%

    TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 599 kr 599 kr
    2. +49 kr frakt
  2. -0%

    TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 379 kr 379 kr
    2. +49 kr frakt
    1. 349 kr 349 kr
    2. +39 kr frakt
    1. 1 469 kr 1 469 kr
    2. +29 kr frakt
  3. -0%

    TP-LINK, fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 469 kr 469 kr
    2. +49 kr frakt
  4. -0%

    TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 629 kr 629 kr
    2. +49 kr frakt
  5. -0%

    TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 399 kr 399 kr
    2. +49 kr frakt
  6. -0%

    TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 399 kr 399 kr
    2. +49 kr frakt
    1. 509 kr 509 kr
    2. +39 kr frakt
Annons
GÅ TILL TRADERA >
×