Objektet har utgått.

Du kanske gillar någon av dessa?

  1. -0%

    D-Link Portable HSPA+ 21 Mbps Router

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 649 kr 649 kr
    2. +39 kr frakt
  2. -0%

    TP-LINK, Fiber SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 379 kr 379 kr
    2. +49 kr frakt
  3. -0%

    TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 599 kr 599 kr
    2. +49 kr frakt
  4. -0%

    D-Link DES 1008D - Switch skrivbordsmodell

    24HShop | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 149 kr 149 kr
    2. +29 kr frakt
  5. -0%

    D-Link DMC-1000 Modulär extern expansionsenhet

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 4 089 kr 4 089 kr
    2. +69 kr frakt
  6. -0%

    D-Link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 1 849 kr 1 849 kr
    2. +49 kr frakt
  7. -0%

    TP-LINK AC750 Trådlös Dual Band Gigabit router

    24HShop | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 595 kr 595 kr
    2. +29 kr frakt
    1. 689 kr 689 kr
    2. +39 kr frakt
  8. -0%

    TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 20 km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 399 kr 399 kr
    2. +49 kr frakt
  9. -0%

    TP-LINK, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps, 2 km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 399 kr 399 kr
    2. +49 kr frakt
  10. -0%

    TP-LINK, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 629 kr 629 kr
    2. +49 kr frakt
  11. -0%

    D-Link 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15km)

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 1 609 kr 1 609 kr
    2. +29 kr frakt

D-Link Portable HSPA+ 21 Mbps Router

24 besökare

Annonsen är avslutad

639kr

  • Frakt
    • Annat fraktsätt (39 kr)
    Mer info
  • Skick
    Ny
  • Betalning
    • Klarna - Betala med kort, faktura eller via internetbank
    • Paypal
    • Plusgiro/Bankgiro
    Betalningsvillkor
  • Lagerstatus
    2 st
  • Om säljaren

Beskrivning

D-Link Portable HSPA+ 21 Mbps Router

Den bärbara HSPA+ 21 Mbps-routern (DWR-730) ger dig möjlighet att ansluta din bärbara dator eller mobiltelefon till internet överallt där det finns en 3G-anslutning och dela anslutningen trådlöst med andra användare. Routern är idealisk för alla som behöver en portabel lösning, t.ex. distansarbetande eller personer som flyttat och behöver en tillfällig internetanslutning. Du kan använda routern för att dela din 3G-anslutning trådlöst. Routern använder en ledig 3G-anslutning för att skapa ett snabbt och säkert Wireless N 150-nät för flera användare samtidigt. Routern är så liten så den ryms i fickan: det laddningsbara litiumjonbatteriet gör att du kan ta med den överallt och surfa på internet, och om du behöver ladda den gör du det enkelt med vilken USB vägg- eller billaddare som helst. Routern stöder den nyaste High Speed Packet Access Plus (HSPA+)-teknologin, som ger datahastigheter upp till 21,6 Mbps (uppladdning 5,76 Mbps) och minskade svarstider. Routern är också bakåtkompatibel med mobila nät som använder HSUPA- och HSPDA-teknologi. Den bärbara routern är liten i formatet men håller dig uppkopplad lika säkert som om du vore ansluten genom ditt hemmanätverk. Den har en inbyggd brandvägg som förhindrar eventuella attacker och hackningsförsök från internet och WPA2-kryptering som gör att ingen obehörig kan använda sig av din 3G-anslutning.

- Baserad på HSPA+ 3G teknologi: upp till 21,6 Mbps nedladdningshastighet
- Wireless N 150 för att dela din 3G internetanslutning med andra användare
- Smäcker design med inbyggd antenn
- Batteridriven, kan laddas i vägguttag eller billaddare
- microSD kortplats för att lagra och dela dina filer med andra användare
- Olåst: fungerar med SIM-kort från alla operatörer

Mått(BxDxH): 90×50×12mm.

## Frakt ##
Ni betalar endast en fraktkostnad. Den som är den högsta av produkterna ni köper. Leveranstiden kan vara upp till en vecka (medel 2-3 dagar) beroende på produkt så kontrollera gärna leveranstiden med oss om det är brådskande.

## Öppet köp ##
Ni har 14 dagars öppet köp. Ni får testa och använda produkten. Vi kan göra ett avdrag på priset om produkten är märkbart använd eller smutsig. Returen skall vara hos oss inom 14 dagar from ni hämtat ut pordukten.

DWR-730 Se hela beskrivningen
Annons
GÅ TILL TRADERA >
×