DVI-kabel 10 meter

127 besökare

115 kr

  • Frakt
    • Posten (36 kr)
    • Schenker (59 kr)
    Mer info
  • Skick
    Begagnat
  • Betalning
    • Paypal
    • Banköverföring
    • Kontant
  • Lagerstatus
    1 st
  • Om säljaren

Beskrivning

Hej

Säljer en DVI-kabel på c:a 10 meter.

Tjock kvalite, tjocklek 8,5 mm.

*Jag använder Traderas vinnarmail där finns alla upgifter. Du får inget separat vinnar mail från mig.
*Betalning inom 4 dagar till mitt bank-konto (vill du skjuta upp betalningen några dagar kontakta mig via mail först).

*Köparen betalar frakt enligt Postens tabell för brev eller billigare.

*Se även information på min personliga informations-sida.

*Objektet skickas så snart betalning syns på mitt konto.

*Tacksam om du lämnar omdöme

*Välkommen in att titta på mina övriga auktioner (samfrakt vid fler vinster)

Lycka till .....

Mer från samma butik

  1. -0%

    DVI-1 kabel

    james.b | Betyg: 5 Fast pris
    1. 20 kr 20 kr
    2. +36 kr frakt
  2. -0%

    Sladd Kabel Ljudkabel Stereokabel 5 meter

    james.b | Betyg: 5 Fast pris
    1. 52 kr 52 kr
    2. +36 kr frakt
  3. -0%

    Sladd Kabel Antennkabel TV-kabel

    james.b | Betyg: 5 Fast pris
    1. 20 kr 20 kr
    2. +18 kr frakt
  4. -0%

    Sladd Kabel Antennkabel TV-kabel

    james.b | Betyg: 5 Fast pris
    1. 20 kr 20 kr
    2. +18 kr frakt
  5. -0%

    Sladd Kabel Antennkabel TV-kabel

    james.b | Betyg: 5 Fast pris
    1. 80 kr 80 kr
    2. +54 kr frakt
  6. -0%

    Sladd Kabel Antennkabel TV-kabel

    james.b | Betyg: 5 Fast pris
    1. 20 kr 20 kr
    2. +18 kr frakt
  7. -0%

    Sladd Kabel Antennkabel TV-kabel

    james.b | Betyg: 5 Fast pris
    1. 20 kr 20 kr
    2. +18 kr frakt
  8. -0%

    Kabel Sladd USB-kabel Ericsson

    james.b | Betyg: 5 Fast pris
    1. 25 kr 25 kr
    2. +18 kr frakt
  9. -0%

    Sladd Kabel Antennkabel TV-kabel

    james.b | Betyg: 5 Fast pris
    1. 20 kr 20 kr
    2. +18 kr frakt
  10. -0%

    Sladd Kabel Antennkabel TV-kabel

    james.b | Betyg: 5 Fast pris
    1. 20 kr 20 kr
    2. +18 kr frakt
  11. -0%

    Sladd Kabel Antennkabel TV-kabel kort

    james.b | Betyg: 5 Fast pris
    1. 20 kr 20 kr
    2. +18 kr frakt
  12. -0%

    Sladd Kabel Scart Fullkopplad

    james.b | Betyg: 5 Fast pris
    1. 25 kr 25 kr
    2. +36 kr frakt

Mer från samma kategori

  1. -0%

    VGA-kabel, hane-hane, 1,8 meter

    Mupac | Betyg: 5 7 maj 12:51
    1. 50 kr 50 kr
    2. +29 kr frakt
  2. -0%

    Lan kabel gul 1.5 meter helt ny

    Frippe4 | Betyg: 5 mån 21:15
    1. 20 kr 20 kr 0 bud
    2. +20 kr frakt
  3. Fri frakt!
    1. 59 kr 59 kr
    2. Fri frakt!
  4. -0%

    Nätverkskabel RJ45 Rak 10 meter blå

    Goodies | Betyg: 5 Fast pris
    1. 59 kr 59 kr
    2. +28 kr frakt
  5. -0%

    Nätverkskabel RJ45 Rak 10 meter blå 10-pack

    Goodies | Betyg: 5 Fast pris
    1. 450 kr 450 kr
    2. +59 kr frakt
  6. Fri frakt!
    -0%

    TP-kabel nätverkskabel ny oanvänd grå 5 m meter

    JessicaLorena | Betyg: 5 lör 21:36
    1. 65 kr 65 kr 0 bud
    2. Fri frakt!
  7. Fri frakt!
    1. 98 kr 98 kr
    2. Fri frakt!
  8. -0%

    TP-Link Ethernet nätverkskabel CAT5e 10 meter, UTP, blå

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 119 kr 119 kr
    2. +22 kr frakt
  9. -0%

    Fiber patchkabel SC-SC Singlemode, Duplex, 10 meter

    DCS-Graphics | Betyg: 5 Fast pris
    1. 139 kr 139 kr
    2. +19 kr frakt
  10. -0%

    Fiber patchkabel LC-SC Singlemode, Duplex, 10 meter

    DCS-Graphics | Betyg: 5 Fast pris
    1. 134 kr 134 kr
    2. +19 kr frakt
  11. -0%

    Nätverkskabel RJ45 Rak 10 meter blå 5-pack

    Goodies | Betyg: 5 Fast pris
    1. 250 kr 250 kr
    2. +56 kr frakt
  12. -0%

    Fiber patchkabel LC-LC Singlemode, Duplex, 10 meter

    DCS-Graphics | Betyg: 5 Fast pris
    1. 149 kr 149 kr
    2. +19 kr frakt