Objektet har utgått.

Du kanske gillar någon av dessa?

    1. 359 kr 359 kr
    2. +29 kr frakt
    1. 359 kr 359 kr
    2. +29 kr frakt
  1. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 339 kr 339 kr
    2. +39 kr frakt
  2. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 379 kr 379 kr
    2. +29 kr frakt
    1. 98 kr 98 kr 0 bud
    2. Köp nu 99 kr
    3. +14 kr frakt
  3. -0%

    DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 379 kr 379 kr
    2. +29 kr frakt
    1. 98 kr 98 kr 0 bud
    2. Köp nu 99 kr
    3. +14 kr frakt
  4. -0%

    DELTACO SFP 100BASE-BX10-U, LC, 1310tx/1550rx, 10km, Single-Mode

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 339 kr 339 kr
    2. +29 kr frakt
    1. 649 kr 649 kr
    2. +29 kr frakt
  5. Fri frakt!
    1. 1 299 kr 1 299 kr
    2. Fri frakt!
    1. 1 039 kr 1 039 kr
    2. +29 kr frakt
  6. -0%

    DELTACO SFP 1000Base-ZX, LC, 1550nm, 80km, Single-Mode, DOM

    digitalwarehouse | Betyg: 4,9 Fast pris
    1. 569 kr 569 kr
    2. +29 kr frakt

TP-Link Gigabit SFP module, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km dist

56 besökare

Annonsen är avslutad

349kr

  • Frakt
    • Posten (29 kr)
    Mer info
  • Skick
    Ny
  • Betalning
    • Klarna - Betala med kort, faktura eller via internetbank
    • Paypal
  • Lagerstatus
    2 st
  • Om säljaren

Beskrivning

The TL-SM311 series Fiber Module Cards are introduced for extending transfer distance, attached to our managed/web smart switches. They can extend the distance to several kilometers even tens of kilometers which can basically satisfy the distance requirement of LAN. Users can choose whether and which items to use the fiber modules according to the demand in order to lower cost.

ÖVRIGT:
Fabrikat: TP-LINK
Tillv. artikelnr: TL-SM311LS
EAN: 6935364030216
Ginzanr: 954052