Auktionen är avslutad.

MikroTik SFP+ Transceiver (850nm, Multi Mode)

54 besökare
  • Utropspris 449 kr
  • Slutade 29 jan 12:07 Avslutad
  • Bud () 0 st

Auktionen är avslutad

  • Frakt
    Mer info
  • Skick
    Ny
  • Betalning
    • Swish
    • Banköverföring
  • Om säljaren

Beskrivning

10G SFP+ transceiver med en LC-kontakt för upp till 300 meter Multimode-fiberanslutningar.

Modell: S+85DLC03D
Kontakttyp: LC
Produkttyp: SFP transceiver
Formfaktor: SFP+
Egenskaper: MM (Multimode)
Räckvidd: 300 m
Datalänkprotokoll: 10 Gigabit Ethernet
Våglängd: 850nm