18 ct Guldring med Granater, kattfot – Vintage blommodell – 2,7 g

Slutar 12 aug 14:53

4 500 kr
Köparskydd är valfritt hos företag.

ANTIQUS_BÅLSTA_AB

Bålsta, Sverige

5.0

ANTIQUS_BÅLSTA_AB

Företag

Toppsäljare

10 616 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

Elegant ring i 18 ct guld med vacker blomformad klusterfattning av mörkröda granater. Klassisk och tidlös design som passar både till vardag och fest.

Material: 18 ct guld
Vikt: 2,7 gram
Stenar: Granater (mörkröda)
Modell: Blom-/klusterring
Skick: Begagnad, fint skick enligt bilder
Stämplad 18 ct

Ringen har ett romantiskt och klassiskt uttryck med sju granater arrangerade som en blomma. Ett fint vintagesmycke som även passar som present.

Stl. 17
Vikt: 2,7 g
Se bilder för mer detaljer. Vi säljer begagnat.

Bästa kund!

* Vi använder oss av SPÅRBART och REK.
*Ifall du föredrar ett annat alternativ, meddela oss så ändrar vi fraktsätt om det är möjligt. Tänk på att det som skickas med frimärke, ej spårbar frakt kan vi inte ansvara för.

* Angående eventuella skador på ett objekt som uppkommit under transport (gäller endast spårbart). Det är viktigt att du fotar BÅDE paketet och objektet, så vi kan göra en anmälan till transportbolaget innan vi kan göra en återbetalning till dig.

* Vi samfraktar gärna inom 7 dagar, om ni har köpt flera av våra objekt avvakta med betalningen tills ni får totalsumman av oss.

* Betalning sker genom någon av Traderas integrerade betallösningar.

* För varor köpta via nätet gäller distansavtalslagen, d.v.s. köparen har 2 veckor på sig att ångra köpet. Köparen får då själv stå för frakten.

Objektnr 736 152 203

Visningar 157

Publicerad

Anmäl

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

7 dagar|Fri frakt över 25 000 kr

Mer från samma butikVisa alla

Andra har även tittat påVisa alla

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig