Beskrivning

Verso Hydration Serum med niacinamid är ett mjukgörande och stärkande serum som starker hudens skyddsbarriär och ger omedelbar och långsiktig optimal fuktbalans i huden.
Genom att effektivt skydda huden mot uttorkning blir huden slät, smidig och får en yngre känsla.
En unik mix av både lipider och olja från havre motverkar uppkomsten av hudproblem och irritation som orsakas av torrhet.
Niacinamid stärker hudens skyddsbarriär, minskar fina linjer och motverkar förstorade porer.
Hydrolyserat jästextrakt ökar hudens egen produktion av hyaluronsyra.
Resultatet är en optimal återfuktad, jämnare och slätare hud med ett yngre utseende.
Användning:
Används morgon och/eller kväll. Applicera ett part droppar på rengjord hud i ansiktet och på halsen. Applicera sedan Verso Day och/eller Night Cream vid behov.

HELT NY!
Kolla gärna mina andra auktioner för samfrakt!
Jag har på många annonser lagt på 1-5 kr för omkostnader såsom emballage och andra kostnader utöver frakten, denna kostnad består även vid samfrakt.
Exempel du har vunnit två annonser med frakt 20 kr/st om vikten fortfarande är under 50g blir totala frakten 22 kr (18kr frimärke+ (2*2kr=4kr omkostnader).

Objektnr 669 810 735

Visningar 45

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

7 dagar

Mer från samma butik

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Du kanske också gillar

Verso hydration serum with niacinamide 10 ml HELT NY!

Avslutad 19 apr 20:29

Utropspris

0 Bud

209 kr

221 kr med köparskydd.

Auktionen avslutades utan bud

 

NikhitaMedH

Rejmyre, Sverige

5.0

Verifierad

Toppsäljare

1 966 omdömen