MAXX Nr 1 1987
Slutter 4 nov. 18:16
Udbudspris
20 DKK
23 DKK med køberbeskyttelse.
Forsendelsespriser til Danmark
48 DKK PostNord Agent
Samlet fragt
3 dageAlle betalinger gennemgås af Tradera for din sikkerhed.
Direkte betaling
Køberbeskyttelse gælder alle betalingsmetoder
1/0

Beskrivelse
Tidsskriftet MAXX Nr. 1 fra 1987.
Indeholder tegneserier som "MR. X" af Hernandez-brødrene, "AMERICAN FLAGG" af Howard Chaykin, "TORPEDO 1936" af Abuli/Bernet og "WOLVERINE" af Claremont/Miller.
82 sider.
Læst og håndteret, i god stand. Lidt slid i kanterne på omslaget og en plet efter prisskiltet på forsiden.
Indhold:
Mr X
American Flagg
Torpedo 1936
Wolverine
Indeholder tegneserier som "MR. X" af Hernandez-brødrene, "AMERICAN FLAGG" af Howard Chaykin, "TORPEDO 1936" af Abuli/Bernet og "WOLVERINE" af Claremont/Miller.
82 sider.
Læst og håndteret, i god stand. Lidt slid i kanterne på omslaget og en plet efter prisskiltet på forsiden.
Indhold:
Mr X
American Flagg
Torpedo 1936
Wolverine
Køb mere og spar på fragten
Samlet fragt
3 dage- Sluttid18:16 .Pris:20 DKK,Eller Køb nu 27 DKK,.
- Sluttid18:26 .Pris:34 DKK,Eller Køb nu 40 DKK,.
- Sluttid18:39 .Pris:17 DKK,Eller Køb nu 20 DKK,.
- Sluttid18:41 .Pris:20 DKK,Eller Køb nu 24 DKK,.
- Sluttid18:41 .Pris:17 DKK,Eller Køb nu 20 DKK,.
- Sluttid18:42 .Pris:17 DKK,Eller Køb nu 20 DKK,.
- Sluttid23 okt. 18:17.Pris:12 DKK,Eller Køb nu 15 DKK,.
- Sluttid23 okt. 18:19.Pris:17 DKK,Eller Køb nu 20 DKK,.
- Sluttid23 okt. 18:22.Pris:20 DKK,Eller Køb nu 24 DKK,.
Andre har også set påVis alle
- Pris:.
- Pris:.
- Pris:.
- Pris:.




















