Sælgeren kan sende efter 16 aug.

Ley Lines (DVD)

Slutter 2 okt. 21:27

54 DKK
Køberbeskyttelse er valgfri for virksomheder.

Bokeriet

Göteborg, Sverige

5.0

Bokeriet

Virksomhed

Topsælger

1.268 anmeldelser

Læs anmeldelser

Beskrivelse

Ley Lines är en film från 1999, regisserad av Takashi Miike. Filmen är en del av Miikes "Triad Society Trilogy" och följer tre unga japanska män av kinesisk härkomst som reser till Tokyo. Filmen har en speltid på 105 minuter och är på engelska. Denna DVD-utgåva innehåller specialfunktioner som en trailer och filmografier.

Regionsfri.

Skick
Denna DVD:
Mycket gott skick


Förtydligande gällande skickbeskrivning skivor (förpackningarna ska alltid vara hela men kan ha spår av användning som rest av prislapp):

Oanvänt
Produkten är fortfarande fabriksförseglad och har aldrig öppnats eller använts.
Mycket gott skick

Skivan är i mycket fint skick – antingen helt repfri eller med någon enstaka, mycket liten repa på ytan. Kan ha tumavtryck.
Gott skick

Skivan är i gott begagnat skick med normala spår av användning, såsom ytliga repor eller tumavtryck.
Okej skick

Skivan har flera repor och tydliga spår av användning, men ska fortfarande fungera i en modern DVD-spelare.

Betalning
Vi använder oss av Traderabetalning vilket innebär att du som köpare kan välja att betala med Swish, VISA, Mastercard och Maestro, Apple Pay, Google Pay, PayPal, Paynova eller Klarna.

Leverans & samfrakt
Våra varor skickas spårbart. Vi erbjuder samfrakt vid köp av flera varor.

14 dagars ångerrätt:

Som köpare har du 14 dagars ångerrätt enligt lag om distansavtal och avtal utanför affärslokaler när du handlar från Bokeriet. Vid retur är det du som köpare som står för frakten och vi återbetalar pengarna inom 30 dagar.

Oversat af

Varenr. 743 550 942

Visninger 21

Publiceret

Anmeld

Køb mere og spar på fragten

 

Samlet fragt

7 dage

Mere fra samme butikVis alle

Andre har også set påVis alle

Sammenlign slutpriser

Hvor meget er det værd?

Mere til dig