Strammerulle til tandrem

Slutter 19 dec. 13:18

141 DKK
150 DKK med køberbeskyttelse.

ingetpruthär

Eskilstuna, Sverige

5.0

Verificeret

Topsælger

111 anmeldelser

Læs anmeldelser

Beskrivelse

Passer til nogle modeller afhængigt af motorvariant, årgang osv.
Giv mig registreringsnummeret, så tjekker jeg
RENAULT Laguna I og Safrane II
VOLVO C70 I, S40 I, S60 I, S70, S80 I, V40, V70 I, II og III, XC70 I og II samt XC 90 I.
59 mm udvendig diameter
27 mm bredde
8 mm indvendig diameter
Alternative numre
Gates T43139
SKF VKM16604
Febi 14381
Renault 74 38 642 251
Renault 74 30 638 277
Renault 74 38 670 484
Volvo 30684210
Volvo 9440329
Renault 74 39 440 329
Volvo 8642251
Volvo 30638277
Volvo 8692630
Volvo 8687851
Volvo 8670484
Renault 74330638277

Varenr. 756 797 678

Visninger 6

Publiceret

Anmeld

Køb mere og spar på fragten

 

Samlet fragt

1 dag

Mere fra den samme kategoriVis alle

Andre har også set påVis alle

Sammenlign slutpriser

Hvor meget er det værd?

Mere til dig