Ralph Lauren stickad bomullströja, Medium

449 DKK
Køberbeskyttelse er valgfri for virksomheder.

PhoenixandFriends

Malmö, Sverige

4.9

PhoenixandFriends

Virksomhed

Topsælger

610 anmeldelser

Læs anmeldelser

Beskrivelse

Storlek XL P2P 69 cm| Rygglängd 73 cm | Armlängd 73 cm

Beskrivning

Ralph Lauren stickad bomullströja i fin fint skick! Har bara en liten blekfläck på armen

Startat 1967 har vi Ralph Lauren, ett av världens främsta modemärken för kvalitet och snygga stilrena plagg. Märket som har dominerat såväl modevärlden samt den kulturella sfären så är det ett av våra absoluta favoritmärken med lite extra kärlek till de äldre kollektionerna. Double RL samt Ralph Laurens Purple Label är något man ska hålla ögonen öppna för om man letar efter något lite extra speciellt!

Material: Bomull

Vi här på Phoenix and Friends specialiserar oss på vintagekläder, med en förkärlek för jeans! Kolla gärna in vår Tradera-sida för fler otroliga plagg och hör av er om ni har några frågor!

P.S hör gärna av er om det är något ni letar efter som ni inte hittar här på vår Traderasida, finns massor med godbitar vi inte hunnit lägga upp än!

P.S.S Se mått på plaggen innan köp! vintage storlekar kan vara annorlunda mot storlekar i dagens plagg!

Varenr. 723 697 743

Visninger 77

Publiceret

AnmeldSælg lignende

Køb mere og spar på fragten

 

Samlet fragt

3 dage

Mere fra samme butikVis alle

Sammenlign slutpriser

Hvor meget er det værd?

Mere fra samme mærke

Mere til dig

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.