Sælgeren kan sende efter 7 apr.

Icon Reed Diffuser - Doftpinnar Hemdoft 50 ml

Slutter 19 maj 12:38

82 DKK
Køberbeskyttelse er valgfri for virksomheder.

Jeanetique

Ytterby, Sverige

5.0

Jeanetique

Virksomhed

Topsælger

193 anmeldelser

Læs anmeldelser

Beskrivelse

Icon Doftpinnar 50 ml

Icon är en djärv och sensuell doft med en varm, söt och kryddig karaktär. Den öppnar med frisk citrus och aromatiska kryddor som snabbt övergår i ett fylligt och förföriskt hjärta.
Blommiga inslag möter kanel och mjuka pudriga toner innan doften landar i en djup och omslutande bas av vanilj, tonkaböna och trä. Resultatet är intensivt, självsäkert och oemotståndligt.
En kraftfull och magnetisk doft med tydlig signatur – för dig som vill göra intryck.

Doftnoter

Topp: Citrus, bergamott
Hjärta: Kanel, apelsinblomma, heliotrop
Bas: Vanilj, tonkaböna, sandelträ

Våra doftprodukter är skapade med omtanke om både miljön och djuren. Vi använder en vegansk och miljövänlig bas av förnybara sojaresurser – en hållbar och giftfri lösning med lågt koldioxidfotavtryck.
Tillsammans med högkvalitativa, veganska doftoljor skapas en långvarig och harmonisk doftupplevelse. Varje produkt är handfylld i Sverige med omsorg och precision.

Användning:
Placera pinnarna i flaskan. Ju fler pinnar du använder, desto mer doft sprids i rummet. Du kan enkelt justera intensiteten genom att lägga till eller ta bort pinnar. Pinnarna kan fortsätta dofta under en längre tid även efter att vätskan har tagit slut.

Varenr. 722 659 161

Visninger 32

Publiceret

AnmeldSælg lignende

Køb mere og spar på fragten

 

Samlet fragt

1 dag

Andre har også set på

Sammenlign slutpriser

Hvor meget er det værd?

Mere til dig

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.