Beskrivelse

Oversat af

Halsband med stora Ø12.5mm Pärlor av Äkta Lapis Lazuli. Jättefin Kvalitet på Ett Klassiskt smycke. Passar lika bra till vardags som till fest.

Lapis Lazuli – Håll i hatten(!!), för det här är inte bara en sten, det är en sensation som förenar tidlös skönhet med brinnande möjligheter! Föreställ dig en djupblå ädelsten, så intensiv att den fångar själens uppmärksamhet, sprängfylld med gyllene pyritstjärnor som ropar efter framgång.

Dess historia sträcker sig– från Egyptens faraoner till renässansens konstnärer, en portal till inspiration.

Dess kraft – en vinnarsten som skriker: "Du kan erövra vad som helst!"

Se det som en investering i dig själv, en liten påminnelse om att varje mål är inom räckhåll med rätt verktyg.

Varför nöja sig med det vardagliga? Ta denna Lapis Lazuli, känn dess energi, och låt den driva dig mot storhet. Gör det idag – din framtid börjar nu!

Halsbandet är ca 94cm Så kan Bäras Två Varv Runt Halsen eller Långt ett Varv.

Lapiz pärlor Ø ca 12.5mm
Längd ca 94 cm

Varenr. 698 945 683

Visninger 22

Publiceret

AnmeldSælg lignende

Køb mere og spar på fragten

 

Samlet fragt

1 dag

Andre har også set på

Sammenlign slutpriser

Hvor meget er det værd?

Mere til dig

Långt Halsband Äkta Lapis Lazuli Pärlor Ø12.5mm

Slutter 2 nov. 16:19

Udbudspris

0 Bud

895 SEK

942 SEK med køberbeskyttelse.

ManuTao

Kista, Sverige

4.9

ManuTao

Verificeret

Topsælger

406 anmeldelser

Læs anmeldelser