Thomas Sabo charm, pärlarmband med berlock, silver / roségul

Afsluttet 23 nov. 19:41

Udbudspris

350 SEK

Køberbeskyttelse er valgfri for virksomheder.

Auktionen blev afsluttet uden budgivning

 

En anden har foreslået 300 SEK.

Retrobruket

Malmö, Sverige

5.0

Retrobruket

Virksomhed

Topsælger

2 289 anmeldelser

Beskrivelse

Ett armband med sötvattenpärlor och detaljer av roséguldfärgat silver. En berlock / charm i form av ett fyrklöver ingår, det är i samma färgskala och material. Fullt stämplat.

Armbandet är i fint begagnat skick. Lite bruksspår finns, men inga skador.

Längd ca 19 cm.

Betalning ska ske senast fem dagar efter avslutad auktion.

Jag samfraktar gärna förutsatt att det går utan risk att skada något av föremålen. Vid samfrakt måste du kontakta mig innan du betalar så att det totala fraktpriset blir korrekt!

----------------------

Du har 14 dagars ångerrätt enligt distansavtalet. Antal dagar räknas från dagen efter det att du fått varan. Du måste meddela mig innan tidsfristen går ut för att ångerrätten ska gälla. Ångrar du ditt köp står du själv för returkostnaden med spårbar frakt. När jag erhållit din vara, i samma skick som när jag skickade den, kommer jag att betala tillbaka det du betalade för varan till önskat konto. Skulle varan vara skadad har jag rätt att debitera dig för värdeminskningen.

Varenr. 701 553 368

Visninger 119

Publiceret

AnmeldSælg lignende

Mere fra sælgeren

Andre har også set på

Sammenlign slutpriser

Hvor meget er det værd?

Mere til dig