Simrad NSS7 Evo2 sjökortsplotter

Slutter 20 feb. 19:40

Udbudspris

4 000 SEK

4 202 SEK med køberbeskyttelse.

JanneDalton

Göteborg, Sverige

4.3

JanneDalton

Verificeret

32 anmeldelser

Læs anmeldelser

Beskrivelse

Simrad NSS7 Evo2 är en sjökortsplotter med en 7-tums skärm. Den har en inbyggd GPS-mottagare och stöder sjökort från Navionics och C-MAP. Enheten har även ekolodsfunktioner och kan anslutas till NMEA 2000-nätverk.

Simrad Cruise 7 är en plotter och ekolod med en 7-tums skärm. Den har en användarvänlig ratt och knappsats för enkel navigering genom menyer och funktioner. Enheten är utrustad med förinstallerade sjökort och har möjlighet att visa djup, position och annan viktig navigationsdata. Baksidan av enheten visar olika portar för anslutning, inklusive Ethernet och NMEA 2000.

Simrad Cruise 7 är en användarvänlig plotter/ekolod som är utformad för enkel navigering. Den har en 7-tums skärm och ett intuitivt gränssnitt. Enheten är utrustad med en vridknapp och knappsats för enkel kontroll av menyer och inställningar. Den har flera anslutningsportar på baksidan.

Simrad nss7 evo2 7" pekskärm
Med sjökort Halmstad upp till Halden norge
Som följer med
1.plotter
2.sjökort halmstad halden norge
3.solskydd
4.strömkabel

Varenr. 717 030 556

Visninger 86

Publiceret

AnmeldSælg lignende

Mere fra sælgeren

Andre har også set på

Sammenlign slutpriser

Hvor meget er det værd?

Mere til dig

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.