Beskrivelse

Oversat af

Här kommer ett 2-pack otroligt fina nappar från Filibabba.

Dessa nappar är framtagna med symmetriskt napphuvud av mjuk och slitstark klar silikon. Nappskölden är designad med en böjd form upptill vilket ger gott om plats för bebisens nosspets, nappen har även ventilationshål som ger luft runt bebisens mun.

Nappen har en rejäl säkerhetsring, så den gör det möjligt att lägga nappen i någon av våra många napphållare. Kom ihåg att skålla nappen innan du använder den för att sterilisera den – och gör det sedan regelbundet.

Napphuvudet kan bli ömt med tiden, så kom ihåg att kontrollera nappen och byta ut den vid brott och slitage. Nappen är lämplig för barn från nyfödd (+0) till 6 månader.

Vi rekommenderar att byta ut napparna efter 1-2 månaders användning på grund av säkerhet och hygien.

Varenr. 686 306 294

Visninger 32

Publiceret

AnmeldSælg lignende

Køb mere og spar på fragten

 

Samlet fragt

14 dage

Andre har også set på

Sammenlign slutpriser

Hvor meget er det værd?

Mere til dig

Filibabba Silikon Napp 2-pack 0-6 månader Doeskin

Afsluttet 14 aug. 13:07

Udbudspris

0 Bud

38 SEK

Køberbeskyttelse er valgfri for virksomheder.

Auktionen blev afsluttet uden budgivning

 

hkflogaa

HÖÖR, Sverige

5.0

hkflogaa

Virksomhed

Topsælger

1 012 anmeldelser