AC Adapter DB120150110
Beëindigd 22 mrt 11:57
Startprijs
De veiling eindigde zonder biedingen
Allorf
Bjästa, Zweden
5.0
Geverifieerd
Top verkoper
2.136 beoordelingen
Beschrijving
AC adapter med modellnummer DB120150110. Input: 100-240V ~ 50/60Hz 0.6A Max. Total output: 12V 1.5A. För hem- eller kontorsbruk.