Dior Beauty Ask Box Låda Vit i Fuskskinn & Satin Äldre Troligen oanvänd

Stopt 2 jan 2026 21:22

SEK 500
SEK 527 met kopersbescherming.

Ssiegers

Finspång, Zweden

5.0

Ssiegers

Geverifieerd

Top verkoper

1 714 beoordelingen

Lees recensies

Beschrijving

Ask/låda/box i vitt fuskskinn med mönster på sidorna och silverrand, från Parfums Christian Dior. Insidan och botten är i satin eller dylikt tyg. Logga i silver på locket, både på utsidan och insidan. Liten kudde i botten. Den är troligen oanvänd, ser så ut.

På sidan syns limmet något, se bild.

Asken är äldre, troligen 1990-tal eller början av 2000-talet.

Storlek: ca 21 x 21 x 12 cm

Se gärna mina andra auktioner, har flera Dior-boxar till salu.

***************************************
Du får alla betalinstruktioner i ditt vinnarmail från Tradera och jag vill avsluta affären inom 5 dagar. Jag skickar med det fraktsätt som är mest fördelaktigt, se info i auktionen. Självklart samfraktar jag, får du inget mail från mig samma dag som auktionen går ut maila mig gärna och fråga om frakten. När pengarna syns på kontot skickar jag varan.

Obs! Allt kan hända med ett paket som skickas. Jag skickar alltid varan i det skick som beskrivs i mina auktioner och jag packar så att varan ska komma fram hel till dig. Är det trasigt när du packar upp, tar du kontakt med Postnord eller valt fraktbolag för att göra en skadeanmälan. Skickas det som brev kan jag inte påta mig ansvaret om brevet inte kommer fram.

Item nr. 705 434 656

Aantal keer bekeken 30

gepubliceerd op

RapporteerVerkoop soortgelijk product

Koop meer en bespaar op verzendkosten

 

Gecomb. verzending

3 dagen

Anderen vonden het ook leuk

Vergelijk definitieve prijzen

Hoeveel is het waard?

Meer voor jou

Prijs:.

Prijs:.

Prijs:.

Prijs:.

Prijs:.

Prijs:.

Prijs:.

Prijs:.

Prijs:.

Prijs:.

Prijs:.

Prijs:.