Sony ACDP-240E02 Strömadapter
Afsluttet 21 feb. 04:15
Solgt for:
Auktionen er afsluttet
Godboy
Västra Frölunda, Sverige
5.0
Godboy
Verificeret
Topsælger
388 anmeldelser
Beskrivelse
Sony AC-adapter / strömadapter modell ACDP-240E02.
Specifikationer:
Inspänning: 100 V - 240 V~50/60 Hz 2.6 A
Utspänning: 24 V 10 A