Sony ACDP-240E02 Strömadapter
Avslutad 21 feb 04:15
Såld för
Auktionen är avslutad
Godboy
Västra Frölunda, Sverige
5.0
Godboy
Verifierad
Toppsäljare
388 omdömen
Beskrivning
Sony AC-adapter / strömadapter modell ACDP-240E02.
Specifikationer:
Inspänning: 100 V - 240 V~50/60 Hz 2.6 A
Utspänning: 24 V 10 A