Sony ACDP-240E02 Strömadapter
Beëindigd 21 feb 04:15
Verkocht voor
Veiling is afgelopen
Godboy
Västra Frölunda, Zweden
5.0
Godboy
Geverifieerd
Top verkoper
388 beoordelingen
Beschrijving
Sony AC-adapter / strömadapter modell ACDP-240E02.
Specifikationer:
Inspänning: 100 V - 240 V~50/60 Hz 2.6 A
Utspänning: 24 V 10 A