Ny Ljusblå klänning, Adoore, Storlek 40

Slutar 28 feb 21:31

Utropspris

250 kr

265 kr med köparskydd.

Tomaten56

Fellingsbro, Sverige

5.0

Tomaten56

Verifierad

Toppsäljare

287 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

Helt ny ljusblå klänning med blommigt mönster. Klänningen har volangdetaljer längst ner vid ärmen och en fyrkantig halsringning med dragsko. Detaljer med rynk framtill och dragsko i sidan som går att skystera längden på klänningen med. Det finns en dragkedja vid midjan för att lättare komma i klänningen och forma figuren på kroppen.

Vid bysten är det lösare tyg som även töjer sig lite, vilket gör att brösten lättare får plats. Knytningen vid bysten gör det även lättare att välja hur tight det ska sitta över brösten. Klänningen visar och framhäver brösten rätt så mycket, så det kan vara bra att veta om man är känslig för det. Men den är jättefin på.

Allt säljs i befintligt skick. Jag ansvarar inte för att paketet hittar hem till dig efter att jag skickat det. Önskar inbetalt senast 5 dagar efter vunnen auktion.

° Fraktas: Klänningen kommer att skickas via Schenker.

Objektnr 717 417 252

Visningar 37

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

3 dagar

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer från varumärket

Mer för dig

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.