1/0


Beskrivning
BILDER
Bilderna är tagna på kortet/korten som är till salu i annonsen. Se bilderna för vägledning och bedömning på skicket.
FRAKT
Korten skickas alltid i toploader alt. sleeve beroende på kortens värde eller slutpris. Korten packas alltid väl och skickas i vadderat kuvert.
Jag ansvarar inte för eventuellt slarv från Postens sida. Självklart är jag behjälplig med eventuell reklamation om olyckan ändå skulle vara framme.
Välj gärna spårbart fraktalternativ för extra säkerhet. Observera att fraktkostnaden kan variera utanför Sverige.
Jag skickar alltid brevet till det namn och adress som är registrerat på ert Tradera konto. Vänligen kontrollera därför alltid att era uppgifter är korrekta innan slutbetalning görs. Jag kompenserar ej vid felaktigt inskriven leveransinformation.
SAMFRAKT
Vid köp av flera annonser kommer jag att ange ett samfraktsalternativ som är funkar för totalvikten tillsammans med emballaget. Önskas ett annat fraktalternativ, vänligen skicka alltid ett meddelande innan slutbehalning görs.
BETALNING
Betalning skall alltid ske inom 48h efter avslutad annons om inte någon annan överenskommelse är gjord. Brev skickas alltid inom 3 dagar efter slutbetalning registrerats.
_
Vid eventuella frågor eller funderingar, tveka inte att skicka ett meddelande!
Lycka till med budgivningen!
Köp mer och spara på frakten
Samfrakt
7 dagar|Fri frakt över 1 000 kr- 15:17 30 jul 15:1739 krKöp nu
- 15:34 30 jul 15:3459 krKöp nu
- 15:39 30 jul 15:3949 krKöp nu
- 16:01 30 jul 16:01139 krKöp nu
- 16:37 30 jul 16:3729 krKöp nu
- 16:41 30 jul 16:4149 krKöp nu
Andra har även tittat på
Du kanske också gillar
Conkeldurr V 040/071 RR EX - JPN Sword & Shield, Pokemon GO
Slutar 3 aug 18:42