Transformator PK-IP-2405 24V 5VA
Slutar 25 maj 10:37
Utropspris
hålgmn
KLIPPAN, Sverige
5.0
Verifierad
Toppsäljare
1 802 omdömen
Läs omdömen
Beskrivning
Säkerhetsisolerande transformator med modellbeteckning PK-IP-2405. Input: 230V AC 50Hz. Output: 24V-5VA. Märkt med IP64.