Beskrivning

Ett retro mönster 3237 , för broderi, vepa eller kudde i tvistsöm, från Marks..
Reva och vikning, annars i bra skick.

Dessa mönster är flitigt använda och de är inköpta på 70- 80 talet. Fläckar, tejpbitar och anteckningar kan förekomma. Likaså finns det visst slitage, t ex i vikningen. Tycker det är synd att slänga dem, det är ju klassiska mönster och kanske svåra att få tag i.
*Jag redogör för de fel jag ser.
Obs ! Endast mönster.

Kolla gärna mina andra auktioner!


Vinnarmail och betalning enligt Traderas anvisningar.

Frakt
Köparen betalar frakt, men jag samfraktar givetvis om du vinner flera auktioner. När jag lagt brevet i brevlådan/ skickat paketet, så kan jag inte längre ansvara för det. Om du vill kan jag rekommendera, men det kostar extra.

Övrigt
Jag försöker alltid ta bilder som återger färgerna på bästa sätt. Tänk på att inställningarna på datorskärmar kan vara lite olika så färger och liknande kan variera. Bjud inte om du inte tänker fullfölja köpet eller om du inte accepterar det jag skriver i objektsbeskrivningen. Jag försöker alltid beskriva objektet så väl jag kan. Maila gärna om du undrar över något i beskrivningen.

Objektnr 674 784 751

Visningar 35

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

3 dagar

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Du kanske också gillar

Retro Marks Mönster, 3237 "Bäckaskog" .

Avslutad 23 maj 10:49

Utropspris

0 Bud

18 kr

21 kr med köparskydd.

Auktionen avslutades utan bud

 

Bmaker

Svedala, Sverige

5.0

Verifierad

Toppsäljare

823 omdömen