Beskrivning

Ett hänge i silver tillverkat av silversmeden Bo Ekström Gaffelkonst. Hänget är märkt med BVE 830 och två stämplar till samt Made in Sweden. Vikten är 23 gram. Längden är ca 8 cm och som bredast 3,7 cm. Superfint till en lång halskedja.

Köparen betalar frakten och jag skickar varan (sampackar) med det fraktbolag du önskar, anger dock det billigaste alternativet. Jag önskar betalning inom 3 dagar från auktionsslut, är det ett problem, hör bara av er med ett mail innan auktionsslut, allt går att lösa. Frakten som är angiven i annonsen avser frakt inom Sverige.

Jag skickar gärna bilder ifall ni vill se något specifikt. Jag går igenom varorna och försöker beskriva dem noggrant, förstora även gärna bilderna, men ibland så kan man förstås missa, så skicka gärna ett mejl extra om ni har funderingar eller vill se bilder på något specifikt.

Tack för att ni kikade in hos mig, välkommen åter!

Objektnr 676 261 612

Visningar 46

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

7 dagar

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Du kanske också gillar

SILVER HÄNGE HALSSMYCKE BO EKSTRÖM GAFFELKONST STÄMPLAT BVE

Avslutad 20 maj 10:51

180 kr
191 kr med köparskydd.

Annonsen är avslutad. Såld med prisförslag.

 

olivia0

Skellefteå, Sverige

5.0

olivia0

Verifierad

Toppsäljare

3 821 omdömen