Zara Sandaler Brun Strl 39

Slutar 18 dec 01:22

24 kr
27 kr med köparskydd.

Alexinaplants

Göteborg, Sverige

5.0

Alexinaplants

Verifierad

Toppsäljare

511 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

Eleganta bruna sandaler från Zara. Sandalerna har en bekväm klack och justerbara remmar för bästa passform. Perfekt för både vardag och fest.

Välkommen till min lilla second hand-butik!
Här säljer jag skor från mitt eget hem – alla är begagnade, men rena, fräscha och i användbart skick.
Observera att skorna inte är nya, så visst normalt slitage kan förekomma (t.ex. lite nött sula eller veck i materialet), men jag försöker alltid beskriva och fota allt så tydligt som möjligt.

Köparen står för eventuell returfrakt.

Sätt ihop ditt eget paket! Kika gärna på mina andra annonser – kanske hittar du fler klädersplagg, skor, växter eller något fint som passar ihop. Jag samfraktar och drar av på emballagekostnaden vid flera köp.
Jag samfraktar upp till sju dagar, så om du hittar fler saker du gillar kan jag skicka allt i ett paket. Det är bättre för både miljön och plånboken.
Det tillkommer en emballagekostnad mellan 7–13 kr per beställning, men den blir lägre per vara när du köper flera saker.

Objektnr 702 781 745

Visningar 40

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

7 dagar

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer från varumärket

Mer för dig