Beskrivning

uppfriska hudens väsentliga fuktreserver och minska torra fläckar som kan göra att huden ser slapp ut, och befriar från de flesta tecken på stress och trötthet.

Vetenskapen
Denna produkt kombinerar signaturingredienserna rosa orkidé och hyaluronsyra.

Den rosa orkidén syftar till att arbeta som ett viktigt byggblock för elasticitet och hjälper att reducera fina linjer och rynkor medan hyaluronsyran syftar till att tränga djupt in i huden för att nära och vitalisera utsidan av hudlagren, lämnar huden mjukare, slätare och med mer lyster.
  • för att skydda mot föroreningar och fria radikaler
  • för att föryngra huden
  • för att minska ålderstecken med rynkor och fina linjer
  • för intensiv fuktgivning
  • för att lämna huden med mer lyster

    HELT NY!
    Kolla gärna mina andra auktioner för samfrakt!
    Jag har på många annonser lagt på 1-5 kr för omkostnader såsom emballage och andra kostnader utöver frakten, denna kostnad består även vid samfrakt.
    Exempel du har vunnit två annonser med frakt 20 kr/st om vikten fortfarande är under 50g blir totala frakten 22 kr (18kr frimärke+ (2*2kr=4kr omkostnader).

Objektnr 695 348 863

Visningar 8

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

7 dagar

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig

Avant pink orchid subtle restoring overnight serum 30 ml Helt ny!

Slutar 18 okt 18:22

Utropspris

0 Bud

135 kr

144 kr med köparskydd.

Ärle

Rejmyre, Sverige

5.0

Ärle

Verifierad

Toppsäljare

1 270 omdömen

Läs omdömen