Nature’s Beauty Ovine Placenta Serum – 50ml

Avslutad 5 maj 15:26

300 kr
317 kr med köparskydd.

Annonsen avslutades utan köp

 

NorAleppo

Vänersborg, Sverige

4.9

NorAleppo

Verifierad

Toppsäljare

807 omdömen

Beskrivning

Produktbeskrivning

Ett lyxigt och djupt närande anti-aging serum direkt från Nya Zeeland. Detta Nature’s Beauty Ovine Placenta Serum är speciellt framtaget för att stimulera cellförnyelse och ge huden en ungdomlig lyster. Formulan är berikad med exklusiva ingredienser som guldflingor, kollagen, samt vitamin A och E.
Serumet absorberas snabbt av huden och arbetar aktivt för att förbättra hudens elasticitet och textur. Det hjälper till att reducera synligheten av fina linjer och ger en intensiv återfuktning.
  • Huvudingredienser: Fårplacenta-extrakt, Guldflingor, Marint Kollagen, Keratin, Vitamin A & E.
  • Användning: Applicera en liten mängd på fingertopparna och massera in på ansikte och hals morgon och kväll.
  • Egenskaper: Parabenfri och tillverkad under strikta kvalitetskrav i Nya Zeeland.

Skick

  • Status: Helt ny och oanvänd.
  • Förpackning: Levereras i originalförpackning (kartong).
  • Utgångsdatum: September 2026 (enligt stämpel på undersidan).
--- Viktig information inför köp ---

Snabb hantering: Tradera ger mig upp till 7 dagar att skicka varan, men jag försöker alltid skicka så fort som möjligt.

Bilderna säger allt: Bilderna visar exakt produktens skick och ersätter textbeskrivningen. Titta gärna noggrant på alla bilder innan du genomför köpet.

Fraktinformation: Eventuella förseningar eller fel hos fraktbolaget ligger tyvärr utanför min kontroll.

Samfrakt erbjuds: Köper du flera varor? Självklart ordnar jag samfrakt för att spara på fraktkostnaden.

Vid frågor är du alltid varmt välkommen att höra av dig!

Objektnr 725 368 156

Visningar 25

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

1 dag

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.