NY VARA! Happily Ever After Doftljus, Doft av bergamot och mandarin.

Avslutad 25 aug 14:17

Utropspris

49 kr

Köparskydd är valfritt hos företag.

Auktionen avslutades utan bud

 

Badochtoaspecialisten

Hedemora, Sverige

5.0

Badochtoaspecialisten

Företag

Toppsäljare

775 omdömen

Beskrivning

Ett doftljus från Bomb Cosmetics med doft av bergamot och mandarin eteriska oljor.
Brinntid ca 35 timmar

Tyvärr har dekorationen börjat lossna så vi säljer ut de vi har kvar i lager.

De doftar fortfarande fantastiskt!

Samfrakt: Vid köp av flera produkter så samfraktar vi naturligtvis! Vi kontaktar dig och meddelar dig vad fraktkostnaden blir.

Leverans/Avhämtning: Vi skickar varor med Postnord och Schenker. Vill du ha din beställning skickad med DHL är du välkommen att kontakta oss. Du är också välkommen att hämta din beställning i vår butik i Hedemora: Hamre 68, 776 90 Hedemora.

Ångerrätt: Enligt Distans- och hemförsäljningslagen har Du som konsument (gäller ej företag) rätt att frånträda avtalet genom att meddela oss detta inom 14 dagar från mottagandet av varan. För att Du skall kunna nyttja din ångerrätt måste Du returnera varan i oskadat skick, i originalförpackning. Vid nyttjande av ångerrätten är det Du som står för returkostnaden.

Objektnr 745 047 331

Visningar 34

Publicerad

Anmäl

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

3 dagar

Andra har även tittat påVisa alla

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig