Organizer • Vit • 2 utdragbara lådor • Fack • Skrivbord/smink

Slutar 26 aug 19:36

Utropspris

29 kr

32 kr med köparskydd.

Moa-mois

Helsingborg, Sverige

5.0

Moa-mois

Verifierad

76 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

Trött på att leta efter läppstiftet, nässprayen eller favoritpennan? Här är den ultimata räddaren i nöden för ditt skrivbord, handfat eller sminkbord. En kompakt, stilren och extremt praktisk organizer i vit plast med två rökfärgade, transparenta lådor. Den sväljer förvånansvärt mycket och får plats även där utrymmet är begränsat.

Uppdelad i smarta sektioner:

2 utdragbara lådor
Perfekta för småsaker som du vill gömma undan men ändå ha nära till hands. Bomullspads, tops, plåster, reservdelar – allt det där som annars ligger och skräpar i en låda nånstans.

1 stor plan yta på toppen
Perfekt för parfymer, krämer eller block. Den breda ytan gör att du kan ha dina favoritprodukter framme utan att det känns rörigt.

Flera djupa fack
Utmärkta för sminkborstar, pennor, saxar eller hårtillbehör. Allt står upprätt, synligt och lättillgängligt.

Skick och detaljer:

Skick: Begagnat men i fint och fullt fungerande skick. Den har rengjorts, men det kan finnas minimala spår av användning (se bilder för egen bedömning). Lådorna glider smidigt. Ingen trög mekanik, inga fastnade plastkanter.

Färg: Vit bas med rökfärgade eller transparenta lådor. Den där lagom mörka nyansen som gör att innehållet syns men inte skriker.

Material: Slitstark och lättskött plast. En snabb avtorkning och den ser ut som ny.

Perfekt för:
Skrivbordet som behöver ordning bland pennor, gem och post-it-lappar
Badrumshandfatet där allt bara ligger och skvalpar
Sminkbordet som förtjänar en strukturerad uppgradering

Information:
Övrigt: Från ett rök- och djurfritt hem

Objektnr 745 994 230

Visningar 37

Publicerad

Anmäl

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

7 dagar

Andra har även tittat påVisa alla

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig