Övriga elektronikinstrument

98 träffar
Alla annonser Auktion Fast pris
Nytt och begagnat

Skick

  • Alla
  • Nytt/oanvänt 63
  • Begagnat 35
Auktion och fast

Annonsformat

  • Alla annonser
  • Auktion 52
  • Fast pris 46
Alla

Pris

Privat och företag

Typ av säljare

  • Alla
  • Privat
  • Företag
Hela Sverige

Område

Aktiva annonser

Status

  • Aktiva annonser
  • Avslutade annonser
  • Bästa träff
  • Kortast tid kvar
  • Senast inlagda
  • Högsta pris
  • Lägsta pris
  • Flest antal bud
  • Lägst antal bud
  • Högsta pris inkl frakt
  • Lägsta pris inkl frakt
98 träffar
  • Titel
  • Slutar
  • Frakt
  • Pris
  1. Ny idag

    1. 250 kr 250 kr 0 bud
    2. Köp nu 300 kr
    3. +199 kr frakt
  2. Ny idag

    -0%

    Väder station

    Reine71 | Betyg: 4,6 2 okt 16:30
    1. 149 kr 149 kr 0 bud
    2. +85 kr frakt
  3. Ny idag

    -0%

    HP 3200B VHF Oscillator

    SALKO8_9 | Betyg: Ej bedömd 5 okt 20:15
    1. 1 kr 1 kr 1 bud
    2. +79 kr frakt
  4. Ny idag

    -0%

    Kamera från lab CANON TV ZOOM LENS

    Absenths | Betyg: 5 7 okt 15:10
    1. 1 kr 1 kr 1 bud
    2. +59 kr frakt
  5. Ny idag

    -0%

    Power Supply High Volt EC Apparatus Corporation

    Absenths | Betyg: 5 7 okt 15:09
    1. 29 kr 29 kr 24 bud
    2. +65 kr frakt
  6. -0%

    Multimeter, komponenter mm

    IEMichaelB | Betyg: 5 sön 21:06
    1. 50 kr 50 kr 0 bud
    2. +180 kr frakt
    1. 140 kr 140 kr 0 bud
    2. +75 kr frakt
  7. -0%

    Nätaggregat & Nätadaptes

    IEMichaelB | Betyg: 5 sön 21:04
    1. 50 kr 50 kr 0 bud
    2. +180 kr frakt
  8. Fri frakt!
    -0%

    Spänningsdetektor

    Bamjo-elektronik | Betyg: 5 lör 19:12
    1. 1 kr 1 kr 0 bud
    2. Köp nu 56 kr
    3. Fri frakt!
  9. -0%

    Gammal Voltmätare(?)

    Glottis75 | Betyg: 5 mån 19:04
    1. 50 kr 50 kr 0 bud
    2. Köp nu 99 kr
    3. +59 kr frakt
  10. Fri frakt!
    -0%

    Spänningsaggregat 32V 5A

    rv8or | Betyg: 5 sön 12:54
    1. 404 kr 404 kr 33 bud
    2. Fri frakt!
  11. -0%

    mätinstrument NOS instrument mät avo multimeter

    Makedo | Betyg: 4,4 8 okt 12:49
    1. 599 kr 599 kr 0 bud
    2. +45 kr frakt
  12. -0%

    Silikongummi sladd 10m

    wiklis | Betyg: 5 sön 20:49
    1. 35 kr 35 kr 26 bud
    2. +20 kr frakt
  13. -0%

    USB 4-kanalig logger för spänning

    triatic | Betyg: 4,9 sön 20:14
    1. 65 kr 65 kr 31 bud
    2. +59 kr frakt
  14. -0%

    Nätfilter 230V 10A

    triatic | Betyg: 4,9 sön 19:43
    1. 1 kr 1 kr 0 bud
    2. +38 kr frakt
  15. Fri frakt!
    -0%

    JUNIOR 20-PRC Indicator för processcontrol

    vincent_39 | Betyg: 5 sön 18:41
    1. 500 kr 500 kr 0 bud
    2. Fri frakt!
  16. Fri frakt!
    -0%

    Spänningsdetektor

    Bamjo-elektronik | Betyg: 5 17 tim 22 min
    1. 66 kr 66 kr 0 bud
    2. Köp nu 69 kr
    3. Fri frakt!
  17. -0%

    3 st HP 37204 HP-IB (GPIB) EXTENDER

    keed1 | Betyg: 4,9 sön 16:22
    1. 999 kr 999 kr 0 bud
    2. +150 kr frakt
  18. Fri frakt!
    -0%

    Fiber ST/ST Duplex 62.5/125

    keed1 | Betyg: 4,9 sön 16:17
    1. 150 kr 150 kr 0 bud
    2. Fri frakt!
  19. Fri frakt!
    -0%

    Fiber ST/ST Duplex 62.5/125

    keed1 | Betyg: 4,9 sön 16:16
    1. 275 kr 275 kr 0 bud
    2. Fri frakt!
  20. Fri frakt!
    -0%

    Fiber ST/ST Duplex 62.5/125

    keed1 | Betyg: 4,9 sön 16:15
    1. 275 kr 275 kr 0 bud
    2. Fri frakt!
  21. Fri frakt!
    -0%

    Fiber ST/ST Duplex 62.5/125

    keed1 | Betyg: 4,9 sön 16:14
    1. 150 kr 150 kr 0 bud
    2. Fri frakt!
  22. Fri frakt!
    -0%

    Fiber ST/ST Duplex 62.5/125

    keed1 | Betyg: 4,9 sön 16:13
    1. 275 kr 275 kr 0 bud
    2. Fri frakt!
  23. Fri frakt!
    -0%

    Fiber ST/ST Duplex 62.5/125

    keed1 | Betyg: 4,9 sön 16:12
    1. 275 kr 275 kr 0 bud
    2. Fri frakt!
  24. Fri frakt!
    -0%

    Fiber ST/ST Duplex 62.5/125

    keed1 | Betyg: 4,9 sön 16:10
    1. 150 kr 150 kr 0 bud
    2. Fri frakt!
  25. -0%

    Fiber ST/ST Duplex 62.5/125

    keed1 | Betyg: 4,9 sön 16:09
    1. 299 kr 299 kr 0 bud
    2. +59 kr frakt
  26. Fri frakt!
    -0%

    SEARS Engine Analyzer

    keed1 | Betyg: 4,9 sön 15:57
    1. 399 kr 399 kr 0 bud
    2. Fri frakt!
  27. -0%

    BANANSTIFT MED KROKODILKLÄMMA 4ST

    rufus100 | Betyg: 5 lör 15:51
    1. 10 kr 10 kr 0 bud
    2. +9 kr frakt
  28. -0%

    ESD provare IDEA Electronic

    keed1 | Betyg: 4,9 fre 15:34
    1. 199 kr 199 kr 0 bud
    2. +69 kr frakt
  29. -0%

    COSMEL audio power meter HF-600

    keed1 | Betyg: 4,9 fre 14:29
    1. 99 kr 99 kr 1 bud
    2. +75 kr frakt
  30. -0%

    Fluke 43

    keed1 | Betyg: 4,9 fre 14:03
    1. 5 999 kr 5 999 kr 0 bud
    2. +150 kr frakt
  31. -0%

    LEADER LFM39A WOW & FLUTTER METER

    keed1 | Betyg: 4,9 fre 13:56
    1. 499 kr 499 kr 0 bud
    2. +100 kr frakt
  32. -0%

    Högspänningsprobe 40kV

    keed1 | Betyg: 4,9 fre 13:50
    1. 599 kr 599 kr 0 bud
    2. +75 kr frakt
  33. -0%

    DC Power Supply DIAMOND GZV4000

    keed1 | Betyg: 4,9 fre 13:46
    1. 500 kr 500 kr 0 bud
    2. +100 kr frakt
  34. -0%

    Mätinstrument Gossen Panvolt

    golfturbodiesel | Betyg: 4,9 sön 11:07
    1. 38 kr 38 kr 0 bud
    2. +69 kr frakt
  35. -0%

    VÄGGTELEFON

    etreg_41 | Betyg: 5 7 okt 00:12
    1. 13 kr 13 kr 0 bud
    2. +140 kr frakt
  36. -0%

    KNAPPTELEFON

    etreg_41 | Betyg: 5 7 okt 00:12
    1. 13 kr 13 kr 0 bud
    2. +140 kr frakt
  37. -0%

    Digitalt labbord

    Dobro | Betyg: Ej bedömd 6 okt 22:39
    1. 500 kr 500 kr 0 bud
    2. +140 kr frakt
  38. -0%

    Yamaha electone b-4br, elorgel

    Bztk | Betyg: Ej bedömd 6 okt 10:19
    1. 1 000 kr 1 000 kr 0 bud
    2. Köp nu 1 500 kr
    3. Avhämtning
  39. -0%

    STABILIZED DC POWER SUPPLY

    etreg_41 | Betyg: 5 5 okt 22:07
    1. 500 kr 500 kr 0 bud
    2. +167 kr frakt
  40. Fri frakt!
    -0%

    Monacor kapacitans-meter

    rv8or | Betyg: 5 sön 21:44
    1. 417 kr 417 kr 25 bud
    2. Fri frakt!
  41. Fri frakt!
    -0%

    Fluke 179

    rv8or | Betyg: 5 sön 21:38
    1. 1 686 kr 1 686 kr 45 bud
    2. Fri frakt!
  42. Fri frakt!
    -0%

    Rohde & Schwarz FSH-3

    sm6tkt | Betyg: Ej bedömd 20 okt 09:38
    1. 15 000 kr 15 000 kr
    2. Fri frakt!
  43. -0%

    TRANSISTOISERAD VOLT OHM METER ( TVOHMEN)

    etreg_41 | Betyg: 5 3 okt 17:45
    1. 500 kr 500 kr 0 bud
    2. +167 kr frakt
  44. -0%

    TRANSDUKTOR

    etreg_41 | Betyg: 5 2 okt 20:48
    1. 275 kr 275 kr 0 bud
    2. Avhämtning
  45. -0%

    TEch Signal Generator model TE - 20D

    svelas | Betyg: 5 lör 21:27
    1. 300 kr 300 kr 1 bud
    2. +75 kr frakt
  46. -0%

    NTI RC box i bra skick Se bilderna

    coffie | Betyg: Ej bedömd mån 20:33
    1. 199 kr 199 kr 1 bud
    2. +59 kr frakt
  47. -0%

    BATTERITESTARE BATTERI TEST AA AAA KNAPPCELL

    b1g.biz | Betyg: 4,9 17 okt 11:51
    1. 29 kr 29 kr
    2. +24 kr frakt