Stone Island
Slutar 28 okt 14:18
∙3 dagar 21 h
Ledande bud
∙
1 800 kr
1 892 kr med köparskydd.
Reservationspris ej uppnått
Varan har äkthetsgaranti
- Ingår eftersom du betalar köparskydd
- Ersättning om varan inte är som beskriven
- Ersättning om du inte får din vara
Varan är digitalt granskad av våra experter och uppfyller våra omfattande krav på äkthetsbevis.
Fraktpris inom Sverige
Fri frakt DHLKlimatfinansierad
49 kr DSVKlimatfinansierad
59 kr PostNord OmbudKlimatfinansierad
Samfrakt
3 dagarAlla betalningar granskas av Tradera för din säkerhet.
Direktbetalning - Delbetalning - Faktura
Köparskyddet gäller alla betalsätt
1/0

Beskrivning
Denna jacka från Stone Island är en del av deras "Ice Jacket"-serie, konstruerad för att skifta nyans baserat på temperaturförändringar. Skiftar från gröngrå till grå vid kallare temperaturer upplever jag. Den har en avtagbar huva, klassisk logopatch på ärmen och stängs med både dragkedja och knappar. Jackan är utrustad med fyra fickor på framsidan och detaljer som visar varumärkets fokus på teknisk design. En riktigt schyst vinterjacka som håller värmen!
Uppskattar att den är mellan XL och XXL i verklig storlek, som alla Stone Island är den lite mindre i verkligheten upplever jag. Jag har normalt XL i storlek, men den sitter bra på mig.
Nypris 11.000 kr.
Uppskattar att den är mellan XL och XXL i verklig storlek, som alla Stone Island är den lite mindre i verkligheten upplever jag. Jag har normalt XL i storlek, men den sitter bra på mig.
Nypris 11.000 kr.
Mer från samma kategoriVisa alla
- Sluttid29 okt 21:29.Pris:2 500 kr,Utropspris.
Andra har även tittat påVisa alla
- Pris:.
- Pris:.
- Pris:.
- Pris:.



