Beskrivning

Svart klänning med halterneck och öppen rygg. Klänningen har en hög-låg fåll och ett tryck med texten '#Let's Play Kizomba' och en dansande figur. Mycket tjusig! sparsamt använd.
Onesize men skulle tippa på M. Stretchig. Otroligt snygg form!

Glöm inte att kika på mina andra annonser, kanske hittar du fler guldkorn! Jag samfraktar gärna, så du sparar pengar på frakten samtidigt som vi gör en liten insats för miljön.

OBS! Plaggen är second hand och säljs i befintligt skick. De läggs ut för symboliska summor, så visst slitage eller noppor kan förekomma , det hör till när man köper vintage/second hand. Jag går alltid igenom plaggen innan försäljning, men kan inte garantera butiksskick. Om du vill ha helt nytt skick är det bättre att handla i butik.

Detta är perfekt för dig som gillar fynd och uppskattar återbruk. Jag uppskattar respektfulla köpare och svarar gärna på frågor eller funderingar, tillsammans hittar vi alltid en bra lösning.

Välkommen! =)

Objektnr 697 312 501

Visningar 25

Publicerad

AnmälSälj liknande

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig

Skön och läcker Svart klänning dansklänning med logga lets play kizomba

Avslutad 26 okt 13:44

Utropspris

0 Bud

1 kr

3 kr med köparskydd.

Auktionen avslutades utan bud

 

Köpförfrågan är tyvärr inte tillgänglig.

Alexinaplants

Göteborg, Sverige

5.0

Alexinaplants

Verifierad

Toppsäljare

494 omdömen