Vintage Kavaj, ASTON, Dahlmans, Blazer, ylle, jacka, retro

Slutar 3 dec 19:38

Utropspris

75 kr

81 kr med köparskydd.

Emmacharlottecarlen

Sundsvall, Sverige

5.0

Emmacharlottecarlen

Verifierad

Toppsäljare

2 777 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

Klassisk äldre kavaj, tre knappar framtill och fickor på sidorna. Fodrad insida och förstärkning på armbågarna. Jag tror att den är av ull?

Är ej storleksmärkt men gissar på Medium (för dam) eller Small (för herr), se måttband på bilderna.

Skick och mått enligt bilderna. Skickas spårbart med Postnord alternativt DHL. Jag SAMFRAKTAR gärna!

Rökfritt hem! Katt finns i hemmet. Betalning senast 5 dagar efter avslutad auktion. Senare betalning kan ev diskuteras. Köpet är bindande, ingen returrätt. Varan säljes i befintligt skick. Du har som köpare ett eget ansvar att läsa igenom beskrivning och bilder och ta reda på mer om varorna genom att ställa frågor. Jag har försökt att ge en så korrekt beskrivning jag kunnat. Vidare tar jag inget ansvar över fraktföretagens slarv. Om du inte hämtar ut ditt paket och det returneras till mig så ansvarar du själv för återfrakt, eller så tillfaller varan mig efter 2 veckor.

Kolla gärna in mina övriga annonser då barnen växer ur kläder hela tiden och jag ofta lägger ut nya roliga prylar. Jag samfraktar gärna.

Objektnr 704 132 709

Visningar 68

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

7 dagar

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.