Zara grön blommig anorak, storlek M-L, jacka, skidjacka, retro, vintage, jul

Slutar 7 dec 20:26

Utropspris

400 kr

422 kr med köparskydd.

jazzbruttan

Malmö, Sverige

5.0

jazzbruttan

Verifierad

Toppsäljare

477 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

Grön blommig anorak med huva, dragsko nedtill och resår i ärmslut. Jackan har en fickor framtill varav en är med lock. Endast använd 1-2 gånger.

Se bilder för material och tvättråd

Stl M-L

Se gärna mina andra annonser. Jag rensar ut mitt hem på retrokeramik och glas samt min garderob på kläder, skor och väskor som inte passar eller inte är min stil längre. Har storlek XS-XXL och storlek 40 i skor.

• Jag skickar med traderas fraktpåsar och tar därför 5kr utöver frakt, detta är redan tillagt i fraktpris.

• Skickar helst med Db Schenker eller DHL då jag upplever att det är minst strul med dem, men jag kan skicka med Postnord om så önskas

• Betalning ska ske INOM 3 dagar

• Samfraktar vinnande bud köpta INOM 3 dagar

• Avhämtning går bra antingen i Malmö (hemma hos mig) eller Lund (hemma hos mina föräldrar). Jag möter EJ upp för avhämtning på annnan adress!

TREVLIG BUDGIVNING!

Objektnr 704 352 335

Visningar 62

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

3 dagar

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer från varumärket

Mer för dig

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.

Pris:.