Beskrivning

Lägger upp igen pga oseriös köpare!

Säljer mitt 18K guldpläterade kors hängsmycke och ett armband, bägge från Kejsar. Säljs pga övergång till silver, i fint skick annars.

Information från hemsidan:

Kejsarkors - Handgjort hängsmycke, tillverkad av en kejsarlänk formad till ett kors med jesus på fronten. Gjord i den hållbara metallen mässing med en tjock 18K guldplätering ovanpå. Polerad för att skina rejält.

Storlek:
Liten - Öglan passar kedjor upp till 4mm breda

NOTERA: Har du vunnit budgivningen så skickar jag produkten snarast möjligast efter en betalning registrerats. Därefter är produkten din, jag ansvarar inte för postens slarv eller oförsiktighet.
Läs alltid igenom annonstexten noggrant och se på alla bilder innan du lägger ett bud, jag accepterar inga reklamationer, ångerrätt eller ”jag har råkat buda av misstag” meddelanden!

Objektnr 694 093 863

Visningar 187

Publicerad

AnmälSälj liknande

Mer från säljaren

Mer från samma kategori

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig

Kors- 18K guldpläterad

Avslutad 1 okt 11:17

Slutpris

199 kr

211 kr med köparskydd.

Anderson2023 vann auktionen

 

NB0

Helsingborg, Sverige

4.8

NB0

Verifierad

56 omdömen