Lacoste Sparkling Jeremyville Edition Eau de Toilette L.12.12 EDP parfym 90 ml

Slutar 21 nov 18:42

Utropspris

560 kr

590 kr med köparskydd.

SECONDHANDLAS

Norrhult, Sverige

5.0

SECONDHANDLAS

Verifierad

Toppsäljare

221 omdömen

Läs omdömen

Beskrivning

Nypris: ca 800:-
En Lacoste Eau de Toilette i samarbete med Jeremyville. Flaskan har en unik design med Jeremyvilles karaktäristiska illustrationer. Limited Edition!

"Älskar doften, fräsch och blommig med liten hint av sötma utan att något tar över. Därför är den perfekt som en signaturdoft. Doften sitter kvar länge i jämförelse med vissa andra dofter, och krävs bara ett spray, vilket är ett plus då man aldrig vill att den ska ta slut!" - Secondhandlas

DOFTNOTER
Toppnot: Rabarbersylt och rosa grapefrukt
Hjärtnot: Arabisk jasmin och fransk makron
Basnot: Jasmin sambac

Typ: Parfym för dam
Innehåll: 90 ml i hela/nästan full. Uppskattningsvis ca 80-85 ml.
Övrigt: Förvarats enligt rekommendation, doftar fantastiskt gott.

Villkor - Läs mer på Secondhandlas profil
——————-
Villkor: Betalning inom 2 dagar eller enligt överenskommelse. Skickas spårbart eller annat alternativ (inkl. emballage) inom samma dag- 5 dagar med rätt till särskilt undantag. Samfrakt råder! Villkoret att betala för varje vunnen auktion direkt. Ingen returrätt råder på denna vara och den som inte hämtar ut sitt paket får ej återbetalning samt att varan kan auktioneras ut på nytt. Läs fullständiga villkor på Secondhandlas profil.

Objektnr 702 783 871

Visningar 25

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

14 dagar

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig