1/0


Beskrivning
SE BILDER FÖR MER INFORMATION.EN ANNAN AV STIEG LARSSON Artiklar och andra texter
av Daniel Poohl
Stiftelsen Expo 2011.
Inbunden med skyddsomslag i mycket gott skick, mindre bruksspår.
Stieg Larsson var mer än deckarförfattare. Som frilansjournalist samt som medarbetare och chefredaktör för tidskriften Expo granskade han den svenska och internationella extremhögern. Han var en flitig debattör och skrev flera fackböcker och hundratals artiklar.
Denna artikelsamling speglar Stieg Larssons journalistiska och politiska gärning för de frågor som låg honom varmast om hjärtat. Texterna har samma driv som gjort honom till världens mest lästa författare. Det är vasst, påläst och engagerat. Det är en annan sida av Stieg Larsson.
OBS! FRAKTEN INGÅR I PRISET!
Jag skickar främst med Postnord.
Det är köparens ansvar att ha rätt adressuppgifter.
Som köpare har du 14 dagars ångerrätt enligt lag när du köper från mig.
Vid retur är det du som köpare som står för frakten och jag återbetalar pengarna inom 30 dagar. Detta betyder att du som köpare kan känna en trygghet när du köper varor från mig, då du som köpare har rätten att ångra ditt köp om varan inte uppfyller de förväntningar du hade på den när du genomförde köpet.
Mer från säljaren
- 170 krKöp nu