Beskrivning

Långärmad meshtopp med ett unikt grafiskt mönster i nyanser av beige och svart. Blusen har en rund halsringning och smock vid ärmslut. Fodrad i livet.

Bystmått ca 96 cm (är stretchig så ej maxmått)
Längd ca 65 cm

95% Polyester
5 % Elastan

Använd en gång. Tvättad. Mycket gott skick.

Alla mina varor kommer från rök- och djurfritt hem. Kläder/textilier kan dofta av sköljmedel.

Köpvillkor:

• Frakt tillkommer. Jag skickar alltid enligt billigaste alternativ.
• Jag ansvarar inte för fraktbolagets hantering av paketet. Vid utebliven paketuthämtning hos ombud, står köparen för eventuell avgift. Ska paketet skickas på nytt får köparen betala ny fraktavgift.
• Ta gärna en titt på mina övriga auktioner, jag samfraktar gärna!
• Betalning sker senast tre dagar efter avslutad auktion, annars förbehåller jag mig rätten att lägga ut varan till försäljning igen. Om du inväntar barnbidrag/lön/pension e dyl skicka bara ett meddelande till mig efter auktionsslut i så fall.
• Jag synar alltid varan innan den läggs upp på Tradera och försöker beskriva skicket så korrekt som möjligt, men även jag kan missa små detaljer och skulle skicket avvika märkbart från texten så kontakta mig gärna så löser vi det hela.

Objektnr 692 223 626

Visningar 34

Publicerad

AnmälSälj liknande

Köp mer och spara på frakten

 

Samfrakt

7 dagar

Andra har även tittat på

Jämför slutpriser

Vad är den värd?

Mer för dig

Mönstrad meshtopp från Garcia, Storlek XL

Slutar 13 okt 21:53

149 kr
158 kr med köparskydd.

daliflora

Falun, Sverige

5.0

Verifierad

Toppsäljare

422 omdömen

Läs omdömen