Strömadapter RSF-DY080-1201000EU
Slutar 21 maj 21:03
Utropspris
theaa85
Ramnäs, Sverige
4.8
Verifierad
Toppsäljare
268 omdömen
Läs omdömen
Beskrivning
Strömadapter med modellnummer RSF-DY080-1201000EU. Ingång: 100-240V, 50/60Hz, 0.3A. Utgång: 12.0V, 1.0A, 12.0W. Tillverkad i Kina i juli 2020 av Shenzhen Run Sheng Feng Power Supply Technology Co., Ltd.